ŠPERKY INŠPIROVANÉ MOROM

Veľkým trendom sú netradičné šperky vyrábané z rôznych netradičných a atypických materiálov, ktoré by ste vy možno na výrobu šperkov nikdy nevyužili. V tom je umelcovo dielo a kúzlo. Vytvoriť z nicotného materiálu, ktorý nestojí za nič dokonalé dielo.

Ak ste boli niekedy pri mori, do slnkom rozpálenej piesočnatej pláže sa vám zabárali chodidlá a zovšadiaľ na vás dýchal podmorský svet, z týchto šperkov ho budete cítiť ako nikdy pred tým. Našťastie tieto šperky nie sú charakteristické morským či rybím zápachom.

Aj napriek ich nadpozemskému vzhľadu ide v skutočnosti o jemné šperky vyrobené z priesvitnej tkaniny, ktorá sa pod určitou teplotou nahreje a umelec tak následne môže vytvarovať takéto netradičné šperky. Ich základom je jednoduchý proces výroby, ktorý je kontrastom so zložitými vzormi vytvoreného paradoxu, ktorý je v konečnom dôsledku podmanivý a majestátny. Práca japonského umelca žijúceho  americkom Massachusetts odráža rôzne pozorovateľné javy, ktoré budú stimulovať vašu myseľ a vaše zmysly.

Vedeli by ste tieto šperky nosiť napríklad do práce? Tento príspevok sme našli na bordepanda.com. Ak vás zaujal, inšpiroval alebo potešil pošlite ho ďalej svojim známym aby ste ich mohli potešiť, zaujať či inšpirovať.

Komentáre (0)

Žiadne komentáre
Produkt bol pridaný do zoznamu želaní