Prívesky


Najpredávanejšie produkty v kategórii
Prívesky s významom a krásou

Šperk s osobným dotykom

Naša kolekcia príveskov je plná výnimočných kúskov, ktoré zdobia a zároveň majú hlboký význam. Či už ide o symbol lásky, ochranný amulet alebo jednoducho o štýlový doplnok, tu nájdeš ten správny prívesok, ktorý bude odrážať tvoju osobnosť a štýl.

Majstrovstvo v každom detaily

Naše prívesky sú vytvorené s ohromujúcou pozornosťou k detailu. Každý prvok, každý tvar a každý drahokam sú pečlivo zvolené, aby vytvorili šperk, ktorý bude trvácny a oslní svojou krásou. Naše kolekcie zahŕňajú prívesky z drahých kameňov, vzácnych kovov a unikátnych dizajnov, ktoré zdobia s eleganciou a jemným vkusom.

Výber, ktorý hovorí za teba

Každý prívesok v našej kolekcii je osobitý, rovnako ako ty. Vyber si zo širokej škály dizajnov a materiálov, ktoré sa hodia tvojmu štýlu. Od minimalistických až po extravagantné, od klasických po moderné, naše prívesky dokážu vyjadriť tvoju jedinečnú osobnosť a emócie.

Zásnubné prstene Košice

Zlatnícke umenie v Košiciach

Naša zlatnícka dielňa v Košiciach je základňou pre tvorbu týchto skvostných príveskov. Každý kúsok nesie v sebe kúsok miestnej tradície a remesla, ktoré sa prenáša z generácie na generáciu. Táto tradícia sa odráža v každom prívesku a dodáva mu osobitý punc.

Pre hlbšie preniknutie do zlatníckeho umenia v Košiciach a našej oddanosti k vytváraniu krásy, navštív našu stránku www.klenotyhematit.sk/zlatnictvo-kosice. Tu zistíš viac o našich hodnotách, vášni pre remeslo a tom, čo nás inšpiruje pri tvorbe týchto príveskov.

Nezáleží na tom, či hľadáš prívesok pre seba alebo darček pre iného, naše prívesky ťa zahalí do nádhernej elegancie a štýlu. Každý kúsok je výnimočný a jedinečný, rovnako ako ty. Preži okamihy krásy a elegancie so šperkami zo stránky www.klenotyhematit.sk!

Filtre

Kamene

Diamanty
Drahokamy
Polodrahokamy
Zirkón
Perly
Kryštály
Bez centrálneho kameňa

Zobraziť/skryť ďalšie možnosti

Cena

Min 
Max 
Produkt bol pridaný do zoznamu želaní