Investovanie je záležitosťou, ktorú si treba poriadne premyslieť. Ak chcete investovať múdro, so ziskom a pridanou hodnotou krásy, investujte do diamantov.

Spravujte svoje investície rozumne a s pôvabom.

Stavte na investičné diamanty s odborníkmi – Klenotami Hematit.

Ponuka čírych diamantov

Ponuka bezfarebných diamantov

Ponuka farebných diamantov

Čo je investičný diamant

Investičný diamant je diamant, ktorý svojou vzácnosťou a cenou predstavuje možnosť, ako zhodnotiť vaše peniaze. Investičné diamanty sú samostatné, nie sú osadené do šperkov. Najčastejšie sú chránené obalom a ich neoddeliteľnou súčasťou je certifikát uznávaného gemologického inštitútu s informáciami o diamante. Investičný diamant predstavuje jedinečnú možnosť pre každého, kto hľadá dlhodobú a garantovanú investíciu.

Prečo investovať do diamantov

Kapitál, ktorý by ste potrebovali zhodnotiť, možno investovať rôznymi spôsobmi. Investičné diamanty sú cesta, ktorú neoľutujte. Tu je 5 dôvodov, prečo by ste po nej mali vykročiť:

Investičné diamanty ukrývajú v malom objeme veľkú hodnotu. Hodnota, ktorú dokáže diamant v jednom karáte ukryť, je v niektorých prípadoch porovnateľná s niekoľkými tehličkami zlata. Je rozdiel, či svoje bohatstvo ukryjete do dlane, alebo obrovského trezoru.

Investičné diamanty nepodliehajú evidencii. O tom, aký veľký majetok máte, nemusí nik vedieť. Vlastníctvo investičných diamantov nie je potrebné nikde hlásiť ani evidovať. 

Investičné diamanty sú ľahko prenosné. Ak sa rozhodnete preniesť kapitál ukrytý v diamante, môžete tak urobiť bez toho, aby sa o tom okolie dozvedelo. Jednoducho ho pretransportujete hoci aj vo vrecku nohavíc.

Investičné diamanty sú odolné. Vraví sa, že diamanty sú večné. A to nielen hodnotou, na ktorej neustále naberajú, ale aj svojimi fyzikálnymi vlastnosťami, ktoré z nich robia najtvrdší nerast.

Diamanty sú investíciou so stabilným rastom

Vývoj na trhu s diamantmi a drahými kameňmi vykazuje už dlhšiu dobu jednoznačný rast. Hoci sa jedná o pomerne konzervatívny typ investície, z dlhodobého hľadiska predstavujú minimálne, až žiadne riziko.

Aký investičný diamant si vybrať

Hľadáte ten pravý investičný diamant, ktorý by pretavil váš kapitál na výhodnú investíciu? Spoznajte všetky možnosti, ktoré vám investovanie do diamantov ponúka. Hodnotenie takýchto diamantov podlieha niekoľkým kritériám. Prvotne sa odrážajú od základných parametrov – 4C. 

Carat - Karátová hmotnosť

Color - Farba

Clarity - Čistota

Cut - Výbrus

Na základe ich porovnania a skúmania vystaví gemologický inštitút medzinárodne uznávaný certifikát s údajmi o diamante. Tie však laikovi nenapovedia o cene investičného diamantu veľa. Preto je najvhodnejšou možnosťou kúpa diamantov z overeného zdroja. 

Vďaka svojim skúsenostiam a dlhoročnej praxi sme v Klenotoch HEMATIT pripravení ponúknuť vám investičné diamanty za najvýhodnejšiu cenu a alebo vám nájsť diamant presne podľa vašich požiadaviek.  

Farebné investičné diamanty

Farba zohráva pri diamantoch veľkú rolu. Ak zafarbenie dosahujú klasické diamanty, hovoríme väčšinou o nežiadúcich vlastnostiach, ktoré znižujú ich hodnotu. Najväčšiu má teda diamant s čírou farbou. 

Výnimkou sú však vzácne farebné diamanty – takzvané fancy diamonds (fantazijné diamanty), ktorých cena sa dokáže vyšplhať do astronomických výšin. V ich prípade platí, že čím je farba intenzívnejšia, tým sú vzácnejšie. Vzhľadom na vyčerpateľnosť zdrojov sú farebné diamanty považované za jedny z najhodnotnejších investičných diamantov.

Prečo si vybrať investičný diamant od Klenoty Hematit

Na trhu s diamantmi a drahými kameňmi sa nachádza mnoho zákutí, ktoré môžu laika pri kúpe investičných diamantov zmiasť, prípadne im nemusí venovať dostatočnú pozornosť. Na šperky, či už ako ozdobu, alebo ako investíciu sme v Klenotoch HEMATIT odborníci. Našim klientom ponúkame:

  

skúsenosti - poradenstvo 

Počas dlhoročnej praxe prešlo našimi rukami už mnoho cenných kúskov. Radi vám pri výbere investičných diamantov poradíme.

garancia - certifikát 

Diamanty z našej ponuky predávame spolu s uznávaným medzinárodným certifikátom, ktorý nesie informácie vlastnostiach diamantu. 

výhodné ceny 

Ponuku investičných diamantov neustále dopĺňame o nové a zaujímavé kúsky za najvýhodnejšie ceny na trhu.

  osobný prístup 

Nájsť ten najvhodnejší klenot ako dar alebo výhodnú investíciu nie je jednoduché. Potrebujete poradiť? Sme tu pre vás.

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní