Netradičné svadobné obrúčky, Košice

Netradičné obrúčky

Vyberte si z najrôznejších modelov netradičných svadobných obrúčok. V ponuke nájdete rôzne dizajny a tvary, vďaka ktorým Vaše snubné prstene budú rozprávať unikátny príbeh, a podčiarknu štýl Vašej osobnosti. S týmito obrúčkami zaručene zažiarite.

Klasické obrúčky

Klasické obrúčky

Klasické obrúčky sú symbolom jednoduchosti a elegancie, ktoré nikdy nevyjdú z módy. Ich trvalá krása vydrží celý život. V ponuke si môžete zvoliť zaoblený alebo plochý tvar, rôzne šírky, farby drahého kovu alebo povrchovú úpravu. Navrhnete si tak dizajn podľa seba.

Gravírované obrúčky, Košice

Gravírované obrúčky

Gravírované obrúčky rozprávajú Váš osobitý príbeh o Vás, bez toho aby ste museli povedať jediné slovo. Obrovské množstvo jednoduchších ale aj komplikovaných modelov, z ktorých si určite vyberiete tie najoriginálnejšie obrúčky..

Drážkované svadobné obrúčky, Košice

Drážkované obrúčky

Nakonfigurujte si vlastné drážkované obrúčky z tejto kolekcie. Dostupné tisícky rôznych kombinácii povrchových úprav farieb a šírok. Staňte sa na chvíľu aj Vy dizajnérom svadobných obrúčok.

Svadobné obrúčky s vlnkou

Vlnkové obrúčky

Vlnovkové obrúčky symbolizujú nekonečný priebeh lásky a vzťahu. Je to takým spôsobom reprezentácia toho, že vaša láska bude trvať navždy, rovnako ako nekonečné vlny.

Svadobné obrúčky tenké s kameňami, Košice

Tenké s kameňami

Kamene v týchto obrúčkach symbolizujú harmóniu a spojenie medzi vami a vaším partnerom. Každý kameň prispieva k celkovej kráse a hodnote obrúčok, rovnako ako každý partner prispieva k celkovej kráse a hodnote vzťahu.

Skosené svadobné obrúčky, Košice

Skosené obrúčky

Čo je viac symbolom večnej lásky ako diamant? Symbolom trvácnosti, pevnosti a jasu. Naša kolekcia diamantových zásnubných prstenov vám ponúka kúsky, ktoré sú rovnako jedinečné ako vaša láska.

Personalizované svadobné obrúčky, Košice

Personalizované obrúčky

Čo je viac symbolom večnej lásky ako diamant? Symbolom trvácnosti, pevnosti a jasu. Naša kolekcia diamantových zásnubných prstenov vám ponúka kúsky, ktoré sú rovnako jedinečné ako vaša láska.

Obrúčky na mieru

Máte možnosť vybrať si nielen dizajn, ale aj materiál, farbu a drahokamy. Výsledkom je originálna svadobná obrúčka, ktorá je vytvorená presne na mieru pre Vás a zrkadlí Vašu jedinečnosť.

Svadobné obrúčky Košice

V našom košickom showroome, kde prebieha aj samotná výroba, Vám predstavíme ten najširší výber najkrajších obrúčok. 

Platina

Svadobné obrúčky vyrobené z platiny sú symbolom luxusu a elegancie, je to vzácny kov, ktorý je známy svojou vysokou odolnosťou voči korózii a alergénnym reakciám. Platina dokáže podčiarknuť lesk diamantov a iných drahokamov.

Obrúčky z platiny

Biele zlato

Biele zlato je vytvorené kombináciou zlata a iných kovov, ktoré mu dodávajú jeho charakteristickú striebornú farbu. Je to moderná voľba, ktorá dodáva svadobným obrúčkam čistý a sofistikovaný vzhľad. Biele zlato tiež krásne kontrastuje s diamantmi a inými farebnými kameňmi.

Obrúčky z bieleho zlata

Žlté zlato

Žlté zlato je tradičnou a elegantnou voľbou pri kúpe obrúčok. Jeho bohatá, teplá farba je symbolom luxusu a trvácnosti. Žlté zlato je obľúbené pre svoju klasickú a nadčasovú krásu.

Obrúčky zo žltého zlata

Ružové zlato

Ružové zlato je trendy a romantická alternatíva k tradičným farbám. Je vyrobené z kombinácie zlata a mede, čo mu dodáva nádherný ružový odtieň. Ružové zlato je očarujúce a symbolizuje lásku a nežnosť.

Obrúčky z ružového zlata

Nech už si vyberiete akúkoľvek farbu, naše obrúčky sú šité na mieru pre vás a váš jedinečný štýl. Nechajte sa inšpirovať našimi možnosťami a nájdite tie správne snubný prstene, ktorý vám budú robiť radosť celý život.

Ručná výroba.

Jedinečné kúsky pre vás vyrábame s láskou a precíznosťou.

Každý krok v procese výroby našich svadobných obrúčiek je pre nás dôležitý a vyžaduje osobitnú starostlivosť. Naše obrúčky vznikajú ručne, pričom používame len najkvalitnejšie materiály a venčíme im precíznu pozornosť voči každému detailu. Každá svadobná obrúčka, ktorú vytvoríme, je tak špeciálna a jedinečná, ako je váš vzťah.

Náš záväzok voči spokojnosti našich zákazníkov je našou absolútnou prioritou. S potešením sme už pomohli mnohým párom nájsť tú pravú svadobnú obrúčku.

Máte jasnú predstavu o tom, ako by mala vyzerať vaša vysnívaná svadobná obrúčka? Možno ste ešte nenašli v našej kolekcii presne to, čo hľadáte? S nadšením vám vyrobíme svadobnú obrúčku na mieru presne podľa vašich predstáv.

Naše šperky na mieru sú výrazne odlišné od masovo vyrábaných výrobkov. Každý detail je prispôsobený vašim predstavám a preferenciám. Máte možnosť vybrať si nielen dizajn, ale aj materiál, farbu a drahokamy. Výsledkom je originálna svadobná obrúčka, ktorá je vytvorená presne na mieru pre vás a zrkadlí vašu jedinečnosť.

Vytvorte si vlastné
svadobné obrúčky s konfigurátorom

Vytvorte si svoje vlastné prstene na mieru pomocou nášho interaktívneho konfigurátora. Vyberte si preferovaný kov, štýl prsteňa a typ kameňa a sledujte, ako sa pred vašimi očami vytvára jedinečný kúsok, ktorý presne vyjadruje váš vzťah.

Môžete si tak navrhnúť prsteň presne podľa svojich predstáv a nechať ho vyrobiť na mieru. Vaša snaha o originálny a osobitý prsteň sa u nás naplní.

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní