Sme etablovaná spoločnosť v ktorej pôsobia odborníci na výrobu šperkov z drahých kovov, diamantov a drahokamov. Našim drahým klientom pomáhame s výberom vhodných šperkov, ktoré im budú robiť radosť veľa rokov. 

V našom portfóliu nájdete zlaté a strieborné tehly a mince od rôznych mincovní a rafinérii. Investičné produkty v našej ponuke podliehajú prísnym štandardom LBMA- Good delivery, vďaka čomu je možné ich následne s ľahkosťou zobchodovať na celom svete. Každá tehla a minca, ktorú u nás zakúpite podlieha bezpečnostnému protokolu, a je pri príchode a taktiež pri expedovaní, resp. odovzdávaní kontrolovaná pomocou špeciálnych testerov. Zabezpečujeme tým garanciu pravosti, keďže chceme, aby sa naši klienti mohli na nás v každej chvíli 100% spoľahnúť.

Vyrobených šperkov v našej dielni

Kto sú naši zákazníci?

Medzi našich klientov patrí široká skupina skúsených, ale aj začínajúcich investorov a zberateľov. Sú to ľudia, ktorý chcú spraviť dôležité životné rozhodnutie a ochrániť hodnotu svojho majetku pred infláciou. Pochopili dôležitosť diverzifikácie svojich aktív, a vnímajú investičné kovy a drahokamy vo fyzickej forme ako nástroj, ktorý im môže pomôcť s ich potrebami.  

Prečo si nás vyberajú?

Naši klienti si chcú dopriať bezpečný servis, ktorý im zabezpečí to, že sa pre nich celý proces investovania bude spájať iba s pozitívnymi emóciami. V segmente investičných kovov, je najdôležitejšia dôvera, a preto sa potrebujú obrátiť na prémiového dodávateľa, na ktorého sa môžu spoľahnúť v každej situácii. 

Klienti sa na nás pravidelne obracajú kvôli výborným podmienkam, a najširšiemu sortimentu v strednej Európe.

Ako pomáhame našim klientom?

Našim klientom pomáhame s výberom správnej investície, aby si aj začínajúci investor mohol spoľahnúť, že sa pomocou našich vedomostí rozhodne správne.

Všetci naši klienti získavajú automaticky garanciu toho, že spätný výkup drahých kovov vykonáme v akomkoľvek množstve s rýchlou odplatou. Vďaka tomu dokážu zobchodovať svoje investície v ktorýkoľvek čas v roku práve vtedy, keď je to pre nich najviac výhodne. 

Vďaka prvotriednej technike a skúsenostiam nášho personálu, je zabezpečená 100% pravosť a kvalita nami ponúkaných drahých kovov a drahokamov. Gemologické testy, ktoré interne vykonávame na špičkových testeroch dávajú garanciu všetkým našim klientom, že sa k nim dostanú drahokamy v najvyššej možnej kvalite.

Produkty v našej ponuke:

·        Investičné mince zo zlata, striebra a platiny

·        Investičné tehly zo zlata, striebra a platiny

·        Diamanty a fancy color diamanty

·        Investičné drahokamy

·        Kalibrované drahokamy do šperkov

·        Melee diamanty do šperkov

·        Surové diamanty a drahokamy

Služby ktoré ponúkame

·Predaj investičného zlata, striebra, platiny a paládia

·Výkup investičného zlata, striebra, platiny a paládia

·Výkup zlomkového zlata

· Výkup bielych diamantov

·Testovanie diamantov a farebných drahokamov

·Certifikácia bielych diamantov + farebných drahokamov

·Testovanie investičných kovov

·Gravírovanie na zlatú tehlu

Kontaktné a fakturačné údaje:

HEMATIT Košice s.r.o.

Tolstého 9

040 01 Košice

Slovensko

Tel. 0917 213 227 

 

IČO: 36578339

DIČ: 2021839688

DIČ DPH: SK2021839688

Platobné údaje:

Peňažný ústav: Tatra banka a.s.

IBAN: SK83 1100 0000 0026 2971 0914

SWIFT: TATRSKBX

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní