Šperky na mieru

Gratulujeme! Tento deň, patrí medzi tie najkrajšie vo vašom živote. Zásnubný prsteň bude najvýznamnejší šperk, aký ste mali možnosť Vy alebo Vaša milovaná mať na sebe. Na našej stránke nájdete obrovské portfólio dizajnov, ktoré Vám poslúžia pri výbere, či úprave prsteňov podľa vašich  požiadaviek alebo len ako inšpirácia.

Šperky na mieru

sperky-na-mieru

 

Šperky na mieru od skúseného šperkára zosobnia váš jedinečný príbeh, spomienky, alebo city k milovanej osobe unikátnym spôsobom.

 

Zverte nám do rúk jeho výrobu a jedinečný šperk na mieru podľa vašich predstáv si môžete už onedlho vyzdvihnúť v Klenotoch HEMATIT.

 

Prečo sú šperky od nás unikátne?

 

Presna cenova ponuka šperku na mieru

 

PRESNÁ CENOVÁ PONUKA 

Jasnú a zrozumiteľnú cenovú ponuku vám zostavíme skôr, než sa do výroby šperku pustíme.

Zábavný a jednoduchý spôsob

 

JEDINEČNY PROCES VÝROBY 

Po odsúhlasení cenovej ponuky ste súčasťou výroby šperku na mieru až do chvíle, kým neuzrie svetlo sveta.

Šperk na mieru podľa Vašich predstáv

 

VÁŠ VYSNÍVANÝ ŠPERK 

Všetky vaše predstavy a nápady pretavíme do unikátneho šperku na mieru, ktorý si zamilujete na prvý pohľad.


 

Klenotom a šperkom sa v rodinnej firme venujeme viac než 15 rokov. Našimi rukami prešli tisíce zásnubných prsteňovobrúčok a šperkov, ktoré niesli svoj vlastný príbeh.

 

Práve vďaka tomu dokážeme do vášho šperku na mieru vniesť jedinečný pohľad a cit, ktorý vychádza priamo zo srdca.

Pretože každý kúsok tvoríme s láskou k svojmu remeslu a dôrazom na detail, aký inde nenájdete.

 

Dôkazom sú stovky spokojných párov a obdarovaných, ktorí sa dodnes vracajú späť a odporúčajú naše šperky na mieru svojim známym.

Michal Podracký, Klenoty Hematit

Michal Podracký, CEO Klenoty Hematit

 


Ako vznikajú šperky na mieru

 

V Klenotoch HEMATIT veríme, že šperk je jedinečným vyjadrením lásky, vďaky, obdivu či úcty. Radi robíme ľudí šťastnejšími. Preto máme vo svojej širokej ponuke prsteňov , obrúčok  a šperko v kúsky, ktoré oslovia aj skutočne náročných zákazníkov. Tí najnáročnejší vsádzajú na šperky na mieru. Ako vznikajú?

 

 

 

PROCES VÝROBY ŠPERKOV NA MIERU:

  

KONZULTÁCIA A PORADENSTVO 

Prezraďte nám vaše predstavy o vysnívanom zásnubnom prsteni na mieru alebo svadobných obrúčkach, ktoré dokonale zhmotnia vašu vzájomnú lásku. Aby bol šperk na mieru skutočne taký, ako si predstavujete, dôkladne si vás vypočujeme a následne vám poradíme pri výbere vhodných materiálov a kombinácií.

 

Návrh šperku a konzultácia

 

Návrh a konzultácia šperku a jeho prvotný koncept

 

  

MODELOVANIE A VIZUALIZÁCIA ŠPERKU V 3D PROGRAME 

Na požiadanie vám dokážeme vyrobiť dokonca plastový prototyp. V momente, ako budete s výsledkom spokojní, pustia sa naši šperkári do samotnej výroby jedinečného šperku na mieru.

Návrh 3D šperku v počítači

 

Návrh šperku v 3D programe na počítači

 

TLAČ PROTOTYPU NA 3D TLAČIARNI

Na výrobu prototypov používame najmodernejšiu 3D tlačiareň na trhu, aby sme boli schopní pripraviť akýkoľvek dizajn, ktorý so zákazníkom vymyslíme.

Tlač šperku na 3D tlačiarni

 

Tlač prototyp šperku na špičkovej 3D tlačiarni

 

 

VÝROBA ŠPERKU 

Hoci našimi rukami prešlo už mnoho šperkov, výroba svadobných obrúčok, zásnubných prsteňov, zlatých retiazok či iných šperkov na mieru je vždy výzvou a poslaním. Do každého kúsku vkladáme kúsok umenia a poctivú ručnú prácu skúsených majstrov.

Brúsenie a leštenie diamantového prsteňa na mieru Košice

 

Brúsenie, leštenie a iné zlatnícke práce

 

 

VÝROBA ŠPERKU 

Hoci našimi rukami prešlo už mnoho šperkov, výroba svadobných obrúčok, zásnubných prsteňov, zlatých retiazok či iných šperkov na mieru je vždy výzvou a poslaním. Do každého kúsku vkladáme kúsok umenia a poctivú ručnú prácu skúsených majstrov.

Odlievanie šperkov metódou strateného vosku Košice

 

Odlievanie šperkov metódou strateného vosku

 

 

VÝROBA ŠPERKU 

Hoci našimi rukami prešlo už mnoho šperkov, výroba svadobných obrúčok, zásnubných prsteňov, zlatých retiazok či iných šperkov na mieru je vždy výzvou a poslaním. Do každého kúsku vkladáme kúsok umenia a poctivú ručnú prácu skúsených majstrov.

Výroba šperku

 

Zasadzovanie diamantov do šperku pod zlatníckym mikroskopom

 

 

VÝROBA ŠPERKU 

Hoci našimi rukami prešlo už mnoho šperkov, výroba svadobných obrúčok, zásnubných prsteňov, zlatých retiazok či iných šperkov na mieru je vždy výzvou a poslaním. Do každého kúsku vkladáme kúsok umenia a poctivú ručnú prácu skúsených majstrov.

Vytváranie stromčeku s voskovými modelmi

 

Príprava voskových modelov do stromčeku pred odlievaním

 

 


UNIKÁTNY BONUS NA PAMIATKU 

 

Viete, že je vaša vyvolená skutočne tou pravou na celý život alebo je váš šperk na mieru budúcim rodinným dedičstvom, ktoré raz odovzdáte svojim potomkom? V tom prípade máme pre vás UNIKÁTNY BONUS – KNIHU O PÔVODE ŠPERKU. Radi zdokumentujeme a uchováme spomienky na proces vzniku šperku, ktorý zahrnie všetky detaily jeho starostlivej a ručnej výroby.


 

 

 

NAJČASTEJŠIE OTÁZKY O ŠPERKOCH NA MIERU:

 

 

KOĽKO TRVÁ VÝROBA ŠPERKU? 

Výroba šperku na mieru trvá 3-4 týždne. V prípade potreby sa však dokážeme prispôsobiť vašim špeciálnym požiadavkám.

 

 

 

AKÉ MATERIÁLY POUŽÍVATE? 

V Klenotoch HEMATIT pracujeme výhradne s kvalitnými materiálmi. Na výrobu šperkov je možné použiť nasledovné drahé kovy: 14-karátové zlato vo všetkách farbách.Vybrať si môžete z tradičnej žltej, bielej aj modernej ružovej farby. Okrem toho môžete siahnúť po 18-karátovom zlate, striebre, platine a paládiu. Rozdiel medzi farbami zlata uvidíte na tomto obrázku.

 Farby zlata platiny a paladia a rozdiel medzi nimi

 

 

Z AKÝCH DRAHOKAMOV SI MÔŽEM VYBRAŤ? 

Súčasťou šperku je často aj drahokam . Záleží na vás, či dáte prednosť certifikovaným prírodným drahokamom alebo si zvolíte niektorý z laboratórne vytvorených drahokamov. S výberom vám radi pomôžeme.

 

Diamanty Drahokamy

 

 

PRACUJETE AJ SO STRIEBROM? 

Šperk na mieru je možné vyhotoviť aj zo striebra. Nie je možné pri každom type šperku, preto je konzultácia nevyhnutná. Cena šperku na mieru zo striebra je však vyššia ako pri hotových strieborných šperkov z bežnej ponuky , pretože pri zákazkovej výrobe je celý proces rovnako nákladný ako pri zlatých šperkoch.

 

 

AKÁ JE ZÁRUKA NA VAMI VYROBENÉ ŠPERKY NA MIERU? 

 

Na vaäšinu našich unikátnych šperkov na mieru z dielne Klenotov HEMATIT poskytujeme neobmedzenú záruku a taktiež bezplatný servis. Váš šperk kedykoľvek skontrolujeme, a 1x ročne vyčistíme, vrátime mu dokonalý lesk a v prípade potreby upravíme veľkosť.

 

 

ČO VŠETKO DOKÁŽETE VYROBIŤ? 

Fantázii sa medze nekladú. Platí to aj v našom prípade. Radi si vypočujeme vaše požiadavky na netradičný šperk na mieru alebo iný projekt, kde dokážeme naplno prejaviť naše schopnosti a skúsenosti. Tak vznikajú jedinečné kúsky, ktorým vdýchneme dušu a unikátny vzhľad.

 

 

DÁVATE KU ŠPERKOM AJ CERTIFIKÁT? 

Ku každému šperku s drahými kameňmi je dodávaný certifikát, pri väčších diamantoch nad 0,3ct je dodávaný aj medzinárodný GIA, IGI, alebo HRD certifikát.

  

 

BRÚSITE DIAMANTY A DRAHOKAMY? 

 

Pre našich klientov brúsime diamanty a drahokamy v rôznych klasických alebo fancy výbrusoch.

Používame zariadenia, ktoré nám umožňujú dosahovať maximálne presnosti uhlov, vďaka čomu sú jednotlivé fazety vybrúsene v TOP kvalite. 

Navrhovanie nových výbrusov 

Atypické fancy výbrusy diamantov a drahokamov

 

Pre fajnšmekrov je možné navrhnúť unikátny výbrus v 3D programe, s vygenerovaním vizulaizácie. Pre vysokú náročnosť danej služby je čas dodania vybrúseného kameňa na mieru cca 6 mesiacov.

 

Brúsenie diamantov Košice

 

Manuálne leštenie drahokamov: 

 

Brúsenie drahokamov a diamantov

 

Zaujíma vás viac o šperkoch na mieru, prípadne máte konkrétnu otázku? Neváhajte nás kontaktovať, radi si vás vypočujeme.