Prívesky

Prívesky nesmú chýbať na žiadnej retiazke! Okrem skrášlenia majú prívesky aj funkciu talizmanov. Nájdite svoj vysnívaný kus a bude Vás nielen zdobiť, ale aj prinášať šťastie. Nápadité geometrické tvary, nadčasové dizajny, pestrá paleta štýlov a farieb, to všetko nájdete u nás. Inšpirujte sa týmto pozoruhodným výberom a doprajte si luxus, alebo darčekom potešte svojich blízkych. Žiarivý prívesok podčiarkne Vašu prirodzenú krásu a Vy budete oslňovať svoje okolie.

  • Upraviť výber:
  • Kov
  • Kameň
  • Tvar
  • Kolekcia
  • Farba kovu
  • Cena
  • Radenie
<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>15-najuzasnejsich-svadobnych-fotografii
4-rady-ako-poziadat-o-rukusvadobne-torty-ovladli-internet

 


   

Prívesky

strieborný prívesok s balerínouPrívesok na retiazke, na náramku či náušniciach. Prívesky, sú príveskami, aby okrášľovali nás a naše šperky. Prívesky zlaté, strieborné, s ozdobným kameňom, či zirkónom alebo s liečivým polodrahokamom, výber je len na vás.

Význam

Určite radi nosíte pri sebe to, čo vám pripomína príjemne strávené chvíle či vašich milovaných ľudí. Alebo účinný liečivý amulet, v ktorého silu veríte, a ten vás za to ochraňuje pred negatívnou energiou a jej vplyvmi.

Túto úlohu výborne plnia prívesky. Či už nejaký dostanete, alebo si ho sami kúpite, jeho nosením vyjadrujete svoj vzťah k danej osobe či situácií, ktorú vám príjemne pripomína. Nosením príveskov s klasickými motívmi, ako kríž, srdce, štvorlístok a iné prívesky - tiež vyjadrujeme určitý názor či vieru.

Okrem symbolického významu majú prívesky aj estetickú a funkčnú stránku. Dokonale podčiarknu a vyzdvihnú váš outfit. Či už sedíte v práci, na večeri s priateľom alebo plese, budete vyzerať jedinečne a cítiť sa skvele.

Ak sa vám z našej ponuky zapáčili prívesky vyrábané z polodrahokamov, okrem symbolického výrazu vám tento prívesok bude slúžiť aj trošku inak. Polodrahokamové šperky sú známe svojimi liečivými účinkami. Každý šperk vyrobený z polodrahokamu má svoje konkrétne špecifické účinky, ktoré blahodárne vplývajú na fyzickú či duševnú stránku nášho organizmu. Tým, že tento prívesok budete nosievať na krku či ruke, bude v neustálom kontakte s vašou kožou a telom. Práve tento atribút bude podmieňovať liečivosť daného polodrahokamu.


Rady a tipy

Ak ste sa rozhodli pre kúpu prívesku či už pre seba, alebo pre svoju milú či milého, určite by ste mali vedieť týchto pár rád.

Strieborný prívesok s červeným swarowski kryštálom- Materiály z ktorých sa prívesky vyrábajú sú prvotriednej kvality. Všetky kovy ako zlato, striebro či chirurgická oceľ sú vyberané dôkladným zrakom zlatníka, a vlastnia punc kvality materiálu.


prívesok z ruženínu- Ozdobená ozdoba. Rôzne prívesky však nie sú vyrábané len z kovov. Často sa prikrášľujú swarowski kryštálom alebo zirkónom, ktoré sú opracované a vybrúsené do dokonalých tvarov zlatých ručičiek jemného šperkára. Takéto ozdobné kamene môžu byť v rôznych farebných variáciách, čím sa váš výber môže sťažiť. Netreba však zúfať. Ak obdarovanú osobu dokonale poznáte potom nastáva už len jediný problém, vybrať ten správny kúsok.


Strieborný prívesok obsidián - Prívesky umiestnené na retiazky či náramky sa väčšinou nepripínajú. Prívesky určené pre retiazky sú doplnené kontrauškom, ktoré je k prívesku pripevnené tak, aby ste predišli jeho strate. Je to háčik, cez ktorý prevlečiete retiazku alebo náramok. Kotrauško je vyrobené z kvalitných materiálov, a pri výbere prívesku je potrebné dôkladne si pozrieť jeho veľkosť, aby bol kompatibilný s hrúbkou alebo šírkou retiazky či náramku.

Ak váš výber podlieha všetkým týmto trom dôležitým bodom, môžete smelo obdarovať vašu mamu, babku, dcéru, neter, synovca či syna alebo aj otca k jeho narodeninám či ku dňu otcov.


Prívesok ako dar

perlový prívesok Blíži sa jej sviatok a vy si lámete hlavu s jedinečným a pekným typom na darček? Ste tu správne. Nič nevyjadrí lepšie jej náklonnosť, priazeň či vďaku ako prívesok. A okrem toho, ako bonus vás bude mať vždy pri sebe.

Vďaka materiálovej rôznorodosti a farebnej škále sú ideálnym darčekom pre vašu blízku osobu. Výborne a ľahko sa kombinujú k rôznym štýlom odievania sa, a vďaka tomu si viete vybrať vhodný prívesok pre rozličné spoločenské alebo rodinné situácie. Jubileá, svadby, plesy, večere, stretnutia po rokoch, výročia, pracovné pohovory či každodenné nosenie – na tieto príležitosti viete skombinovať a vymieňať množstvo príveskov rozdielnych geometrických tvarov, farieb, či sentimentálnej hodnoty. Najmä prívesky, ktoré sú umiestnené na retiazkach či náramkoch na ruku, vykonávajú práve túto funkciu. Malým pohľadom na prívesok si pripomeniete ich význam, spomeniete si na blízkeho človeka alebo situáciu, pri ktorej ste ho dostali.

Ak premýšľate nad príveskom ako darom, spoločnosť Klenoty Hematit vám ponúka širokú škálu moderných, nadčasových, okázalých, jednoduchých, ale aj detských či pánskych príveskov v rôznych cenových kategóriách.

Takýmto darčekom nič nepokazíte a určite vyčaríte úsmev obdarovanému.


U nás nájdete po čom túžite

Počas roka sa vyskytne mnoho príležitostí, pri ktorých máte šancu potešiť svojich blízkych. Netvrdíme, že šperk je primárnym darom, bez ktorého sa žiadne narodeniny či výročia nezaobídu, avšak pekným decentným šperkom nikdy nič nepokazíte, a spravíte obdarovaného šťastnejším.

Spoločnosť Klenoty Hematit a naše zlatníctvo v Košiciach vám ponúkajú rozličný výber všakovakých druhov šperkov. Pripravte svoje oči na prezeranie rovnako širokého výberu príveskov, z ktorých nebudete vedieť odtrhnúť oči.

U nás nájdete:

Swarovski prívesky

Strieborné prívesky

Polodrahokamové prívesky

Prívesky so zirkónom

Perlové prívesky

Prívesky pre dámy

Prívesky pre deti