Zlatá retiazka ručne pilovaná 2,8 mm

Zlatá retiazka ručne pilovaná 2,8 mm - 14 karátové biele zlato

Popozerajte sa na túto veľkolepú retiazku s rozmerom 2,8 mm. Retiazka má tvar ručne pilovaný, na zatváranie slúži karabínka. Takýto skvelý zlatý šperk Vám vieme vyrobiť v 3 farbách. Do kolekcie pre Vás vyrobíme takisto aj náramok, ktorý sa hodí k retiazke. Každý komponent na retiazke bol ručne zaletovaný, zabezpečuje tak bravúrnú ochranu proti roztrhnutiu.
Farebné varianty
Dodacia doba:na objednávku do 14 dní
Kód produktu:NH0000028WG_42
Hmotnosť:cca 11,3 g
Šírka:2,8 mmmm
Materiál:404: Stránka sa nenašla
Kolekcia:Ručne robené retiazky
Farba kovu:Biele zlato 585
Poznámka:Retiazku Vám vyrobíme na mieru, do cca 21 pracovných dní.
Krajina pôvodu:Slovensko
Veľkosť
1 349,00 €
Pôvodná cena: 1 349,00 €
Ušetríte: 0,00 €

Dĺžku retiazky si môžete vybrať pri objednávke, jej hmotnosť je uvedená orientačne (+-5%). Nie je dutá, ani inak odľahčovaná, je vyrábaná z pevného materiálu.

Tento podmanivý náhrdelník bude dodaný v luxusnom darčekovom boxe, opuncovali ho na puncovom úrade, kde overili rýdzosť drahého kovu.

Retiazka je antialergická a taktiež eco-friendly, keďže materiál pochádza z recyklovanách zdrojov. Na zhotovenie je možné použiť aj Vaše zlato. Pre viac info o dodaní vlastného zlata nás prosím kontaktujte.

Retiazka bola vyrobená v našej zlatníckej dielni v Košiciach.