V časoch nestabilnej ekonomiky a kriviek výnosov, ktoré lietajú sem a tam, je zložité nájsť bezpečnú investíciu. Farebné investičné diamanty sú možnosť, ako výhodne a takmer bez rizika zhodnotiť svoje peniaze.       

Investujte kapitál garantovane, s dlhodobým výnosom a navyše s neskonalou krásou.

Zaobstarajte si svoj farebný diamant.

Aké sú to farebné diamanty

Za farbou diamantov nehľadajte čary, ale obyčajnú chémiu. Tá, spolu s narušením kryštálovej mriežky, mení klasické diamanty na vzácne kamene rôznorodých farieb. V prípade, ak sa jedná o prímesi dusíka, žlté odtiene inak čírych klasických diamantov ich hodnotu skôr znižujú. U farebných, alebo inak známych ako fancy diamantov, sýtosť farebného odtieňu, naopak, zvyšuje ich hodnotu. Na to, aby vznikol farebný diamant je potrebná súhra niekoľkých faktorov, preto sú prirodzené farbené diamanty skutočne unikátom a zaujímavým investičným artiklom.

Prečo investovať do farebných diamantov?

Diamanty ako také predstavujú možnosť, ako premeniť váš kapitál v zaujímavú investičnú podobu. Najmä v prípade, ak sa jedná o neosadené a vzácne kúsky. Čím sú zvláštne farebné investičné diamanty?

🗸 Fancy diamant je výhodná investícia

Z dlhodobého hľadiska ide o investíciu tamer bez rizika, keďže cena diamantov neustále stúpa. A to dokonca bez ohľadu na vývoj trhu či svetovej ekonomiky. V prípade farebných diamantov je táto skutočnosť znásobená, nakoľko sa jedná o skutočne jedinečné kúsky, ktorých cena je často niekoľkonásobne vyššia.

🗸 Farebný diamant – o vašom bohatstve nemusí nikto vedieť

To, že vlastníte fantazijný diamant, navyše nemusíte nikde uvádzať, neexistuje databáza vlastníkov alebo akákoľvek evidencia. Diamanty môžete navyše voľne prenášať alebo vložiť na bezpečné miesto podľa vášho vlastného uváženia.

🗸 Fantazijné diamanty ľahko uskladníte

Uskladnenie farebných diamantov vám v porovnaní s rovnako veľkým kapitálom uloženým napríklad v zlate nezaberie ani zďaleka toľko miesta. V malom objeme totiž ukrývajú veľkú hodnotu.

🗸 Dostupnosť fancy diamonds je obmedzená

Okrem toho, že sa jedná o vzácne investičné komodity, dostupnosť farebných diamantov neustále klesá. Ich ojedinelý výskyt a postupné uzatváranie najznámejších nálezísk pre vysokú vyťaženosť robia z fancy diamonds skutočnú raritu.

🗸 Farebné diamanty sú diamanty

A ten, kto sa raz zahľadí do ich odleskov, ľahko prepadne túžbe po vlastníctve aspoň jedného vzácneho kúsku. Ak sú diamanty večné, potom túžba po ich kráse ženie túto myšlienku a ich cenu do závratných výšin rok čo rok intenzívnejšie.

Prírodné farebné diamanty alebo umelo upravená farba diamantov?

Pri kúpe investičného farebného diamantu je potrebná značná obozretnosť. Pre tieto jedinečné kúsku neexistuje “odporúčaný cenník” a navyše posudzovanie ich hodnoty podlieha trochu iným kritériám, než aké poznáme z hodnotenia klasických diamantov (karátová hmotnosť, výbrus, čistota a farba). 

Jedným z úskalí je fakt, že mnohé menej vzácne fancy color diamanty často umelo upravujú na kúsky so sýtejšou farbou, aby tak umelo zvýšili ich atraktivitu. To však nezvyšuje ich cenu. Ak sa rozhodnete uložiť svoje peniaze v podobe investície do farebného diamantu, odporúčame obrátiť sa na odborníka.

Prečo si vybrať investičný diamant od Klenoty Hematit?

🗸 Skúsenosti - poradenstvo

Skúsené oko a roky praxe robia z našich odborníkov vyhľadávaných poradcov pri kúpe investičných farebných diamantov. Zverte sa do ich rúk.

🗸 Garancia - certifikát

Farebné diamanty z našej ponuky dostanete spolu s uznávaným medzinárodným certifikátom, ktorý deklaruje ich pravosť.

🗸 Výhodné ceny

Neustále sa meniaca ponuka fancy diamonds len potvrdzuje ich vzácnosť. V Klenotoch Hematit vám ich ponúkame za výhodné ceny.

🗸 Výhodné ceny

Hľadáte jedinečný kúsok ako dar pre milovanú osobu alebo chcete zaujímavo investovať? Radi vám podáme pomocnú ruku.

Modré diamanty

Modré diamanty

Vlastniť modrý diamant, ktorého farbu ovplyvňuje najmä prímes bóru, je ako vlastniť kúsok neba. Navyše skvele zhodnoteného. 

Ružové diamanty

Ružové diamanty

Vzácne ružové diamanty patria k tým najvyššie hodnoteným aj vďaka maximálnej vyťaženosti bane v Argyle. Farbu nespôsobujú prímesi, ale vysoká teplota.

Fialové diamanty

Fialové diamanty

Ak hľadáte unikátny kúsok, do ktorého by ste radi investovali, sú práve fialové diamanty svojou vzácnosťou tými, ktorých cena neustále stúpa.

Červené diamanty

Červené diamanty

Červené diamanty patria často k tým najvyššie oceneným. Doprajte dáme svojho srdca nádherný kúsok a dlhodobú investíciu, ktorá takmer nepodlieha riziku.

Zelené diamanty

Zelené diamanty

Zelený diamant je zvláštny svojim vznikom. Jemné pohladenie prírodnej radiácie vytvára zelené odlesky na povrchu, zriedka aj vo vnútri kameňa.

Žlté diamanty

Žlté diamanty

Žiarivé žlté odtiene vznikajú v diamantoch zapríčinením dusíka. Ich farba nie je tak ojedinelá, avšak hodnota pri jedinečných kúskoch môže prekvapiť.

Červené diamanty

Oranžové diamanty

Hoci oranžový diamant vzniká ako súhra okolností vzniku ružového a žltého diamantu, nájdete mnoho krásnych kúskov z mimoriadnou hodnotou.

Zelené diamanty

Hnedé diamanty

Hnedé diamanty sú často označované prívlastkami ako čokoládové alebo champaign (šampanské). To, s čím sa hnedé diamanty pýšia, je najmä ich krása v celej škále odtieňov hnedej.

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní