Zlaté prstene

Žiarivé prstene z najvzácnejšieho kovu na svete okúzlia každého, komu padne zrak na Vašu ruku. A verte, že sa to bude stávať často, pretože nadpozemský jas týchto krásnych klenotov pritiahne všetky pohľady. Decentné prstene ozdobené zirkónmi, alebo jemné hladké, vhodné na všetky príležitosti a pre každú dámu. Zlaté prstene sú jednou z najobľúbenejších volieb, čo sa týka zásnubných prsteňov. Nechajte sa previesť našou znamenitou kolekciou a nájdite si Váš vysnívaný. Alebo potešte svojich najbližších a darujte im tento skvost, žiadna žena mu neodolá.

Zásnubné prstene zo zlata

  • Upraviť výber:
  • Veľkosť prsteňa
  • Kameň
  • Tvar
  • Pre koho
  • Certifikát
  • Kolekcia
  • Farba kovu
  • Cena
  • Radenie
<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>

Zlaté prstene

   

Zlaté prstene  Zlato má svoju hodnotu, vždy ju malo a aj bude mať. Okrem zlatých šperkov, má zlato jednu výbornú vlastnosť. Stáva sa ochrancom vašich peňazí okamžite, ako doň investujete svoje úspory. Ide o jednoduchý proces zhodnocovania peňazí, ktorý je však časovo náročný a zdĺhavý. Ak si však budete chcieť kúpiť zlaté šperky, v prvom rade myslite na to, že výborne investujete svoje peniaze a ešte k tomu ozdobíte svoju manželku, frajerku, alebo seba.

Zlaté prstene sú jedinečné šperky, ktoré môžete mať na svojej ruke kedykoľvek a kdekoľvek. Sú veľmi tvárne, najmä čo sa týka ich vzhľadu a dizajnu. Rovnako si do nich môžete nechať osadiť akýkoľvek drahokam alebo polodrahokam chcete. A aký by to bol prsteň bez vyznania? Či už je to zásnubný prsteň, prstene s diamantom a svadobná obrúčka alebo klasický zlatý prsteň, jemný gravír s vyznaním lásky sa naň hodí rovnako dokonale ako čokoláda na jahody.

  

Význam

   

Význam šperkov je rozličný. V minulosti sa však stali symbolom moci, bohatstva a autority.

V súčasnosti sa zlaté prstene spájajú s krásou, trošku s bohatstvom, s určitým názorom na život, svet či zdravie. No najmä, prstene s diamantom sa spájajú s láskou. Prstene zo zlata sú vhodné ako zásnubné prstene. Mali by mať však reprezentatívny vzhľad a žiarivý drahokam, ktorý vyrazí dych nielen vám, ale aj vášmu okoliu. Zlaté prstene však môžete nosievať každý deň, kamkoľvek budete chcieť. Nemajú obmedzené možnosti. Preto sú zlaté prstene ideálnou voľbou, ako potešiť vašu blízku osobu.

  

Zlaté prstene v našej ponuke majú v sebe osadené polodrahokamy. Význam polodrahokamov je veľmi zložitý, nakoľko každý polodrahokam a minerál má svoje špecifické vlastnosti. Ide však o dobíjanie pozitívnej energie do tela, duše a mysle samotného nositeľa. Prsteň zo žltého zlata s Tyrkysom bude mať úplné iné účinky, ako napríklad zlatý prsteň s Hematitom. Pravdou  však ostáva, že takýto typ šperkov – zlaté prstene s polodrahokamom sú u žien populárnou záležitosťou.

  

Rady a tipy

    

prstene zo zlata Ak chcete nájsť ten dokonalý zlatý prsteň mal by vám výborne sedieť aj na prste. V prvom rade je pre vás dôležité vybrať si, z akého zlata by mali byť šperky vyhotovené. Môžete si tak vybrať zlaté prstene v klasickom prevedení  a teda v prevedení žltého zlata. Sú tu však aj moderné a zaujímavé farebné variácie zlata. Napríklad prstene  z bieleho zlata alebo z ružového zlata. Rovnako si tak môžete vyberať aj svadobné obrúčky, ktorým dáte nádych nadčasového dizajnu v modernom prevedení. Stačí aj skombinujete žlté zlato s bielym alebo biele zlato s ružovým. Vzniknú vám tak jedinečné a dokonalé zlaté prstene  alebo zlaté svadobné obrúčky.

Prstene zo žltého zlata sú tvorené z hlavnej šínky a ich hlavy. Hlavná šínka je okruhlého tvaru a obopína váš prst.

Avšak, aby bol váš nákup a zlatý prsteň  dokonalý, potrebujete okrem obvodu prsta poznať žiadanú šírku šínky v spodnej časti a jej hrúbku. Zvyšok výberu záleží len od vkusu a predstavy prsteňa obdarovanej osoby. Diamanty, zafíry, perly, Swarovski kryštály či zirkón, výber je na vás. Klenoty Hematit vám však ponúkajú širokú škálu zlatých prsteňov s rôznymi druhmi vyberaných drahokamov a polodrahokamov. Prezrite si našu kolekciu a budete ľutovať, že máte len desať prstov.

   

Prsteň zo žltého zlata Prsteň ako dar

   

Hovorieva sa, že žena by mala šperky dostávať. S týmto tvrdením súhlasíme tak na polovicu. Samozrejme, žena by mala byť svojim partnerom rozmaznávaná a milovaná.  Ale ak sa jej nevie trafiť do vkusu, ostáva na nej, aby si drahý šperk kúpila sama. Veď čo vás poteší viac ako prstene z bieleho zlata kúpené podľa svojho vkusu a výberu? A také šperky sú. Zlaté prstene, náramky, či náušnice, to je pre ženu jedinečná a neopísateľná radosť, ktorou jej dokážete vyčariť úsmev na tvári a slzy radosti. Zlatníctvo v Košiciach vám ponúka široký sortiment šperkov. Prstene zo žltého zlata, prstene z bieleho zlata či svadobné obrúčky na mieru alebo prstene s diamantom.

Avšak, ak by ste chceli potešiť svoju blízku, verte tomu, že zlatý prsteň je výborný do akejkoľvek situácie. Na narodeniny, Vianoce, deň sv. Valentína, výročie, promócie alebo k maturite. Prstene zo zlata sú jednoducho univerzálnym darom pre všetky ženy bez ohľadu na ich vek. Stačí sa už len trafiť do jej vkusu.

  

Zlaté prstene môžete nájsť na našej stránke s osadenými polodrahokamami či morskými alebo riečnymi perlami si vyberiete ten pravý, či už podľa farby, alebo obľúbeného drahokamu, ktorý dodá vášmu telu i duši životodarnú energiu.

   

U nás nájdete po čom túžite

  

Nájdite svoje ideálne prstene zo zlata , ktorým okúzlite vždy a všade. Ale čo je dôležité, aby zlatý prsteň tešil najmä vás. Zlatníctvo v Košiciach vám ponúka na výber niekoľko rôznych dizajnových prevedení. Taktiež si môžete vybrať z polodrahokamov, drahokamov či zirkónov, ktoré v kombinácií so zlatom vyzerajú jedinečne. Použitý materiál a osadený kameň aktívne spolupracujú na tom, aby vyzdvihli krásu vašej osobnosti vždy a všade.