Zlaté náušnice

Náušnice patria bezpodmienečne medzi základnú zložku kolekcie šperkov každej ženy. Či už ste športový typ, alebo elegantný, v našej ponuke luxusných zlatých šperkov si určite vyberiete. Krásne zlaté náušnice Vás ozdobia, no okrem toho budú aj Vašou dobrou investíciou. Zlato je symbolom majestátnosti, luxusu a ukazovateľom spoločenského postavenia. Zlaté náušnice sú dokonalým darčekom pre dámy, hodia sa úplne každej a dodajú jej nádych elegancie. Náušničky z tejto zlatej rady sú tou pravou voľbou pre deti.

  • Upraviť výber:
  • Kameň
  • Typ náušnice
  • Tvar
  • Kolekcia
  • Farba kovu
  • Farba
  • Cena
  • Radenie
<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>

Zlaté náušnice

zlaté náušniceKaždá správna žena, ktorá si aspoň trošku potrpí na svojom vzhľade vám povie, že náušnice sú výborným a univerzálnym šperkom, ktoré dokážu zázraky ako na rôznych spoločenských udalostiach alebo vo všedné dni. Šperky sú prejavom každej rafinovanej a sofistikovanej krásy. Preto by zlaté náušnice nemali chýbať na ušných lalôčkoch žiadnej ženy!

Neexistuje lepšia kombinácia materiálov a druhu šperku ako pri náušniciach. Zlaté náušnice určite vytvorili v šperkárstve revolúciu, pretože vznikli tak rôznorodé náušnice, ktoré dopĺňali mnohé polodrahokamy, drahokamy, perly alebo zirkóny.

Zlato je výborný nadčasový kov s výbornými vlastnosťami. Pri vyrábaní šperkov však nie je možné používať zlatú rudu v jeho čírom prevedení. Číre zlato je veľmi jemné a ohybné. Aby získalo však lepšie vlastnosti na výrobu šperkov, je preto nutné do roztaveného zlatého materiálu pridať pár kovov ako napríklad nikel, ktorý mu pomôže získať potrebnú tvrdosť. Alebo meď pokiaľ chceme zlato zafarbiť na ružovo.

   

Význam

              

V súčasnosti zlaté náušnice nemajú nejaký hlbší význam. Ide však o prvý šperk, ktorý žena vo svojom živote dostane. Väčšinou ide o malé, náušnice zo zlata s príjemným detským motívom srdca, alebo kvietku. Aj vy ste mala také?

V minulosti nosievali náušnice aj muži. Tento módny trend francúzskeho Versailles bol okázalý, extravagantný a bohatý.  Našťastie sa tento trend za brány tohto zámku nedostal. Veľmi obľúbené boli zlaté náušnice u námorníkova pirátov. Ich zlatá náušnica bola nie len ich spoznávacím znamením, ale slúžila aj v prípade ich úmrtia ako platidlo pre prievozníka. Čím bola náušnica väčšia, tým zaplatili prievozníkovi viac a ten ich mal zobrať na lepšie miesto.

V súčasnosti vidíme ešte sem tam nejakého pána, ktorý nosieva náušnicu v niektorom z ušných lalôčkv. Nie je to až tak dávno, keď sme takýchto pánov zaraďovali do skupiny metrosexuálov, alebo anarchistov. Toto módne šialenstvo sa však pomaly vytratilo do zabudnutia. Takže jedinými nositeľkami týchto šperkov sú ženy. Zlaté náušnice zdobia ladné ženské krivky ucha, ktoré vyzdvihnú do popredia vaše prednosti, a nedokonalosti sa stratia.

   

   Rady a tipy

                         

náušnice zo zlata Zlaté náušnice nájdete v rôznych prevedeniach, ktoré sa môžu líšiť svojim zapínaním. Aby náušnice na ušku lepšie sedeli, je dôležité aj toto zapínanie, ktoré ovplyvní výsledný vzhľad náušnice na uchu.

Ponúkame vám niekoľko užitočných rád, aby ste sa pri výbere náušníc vedeli rýchlo zorientovať.

V striebornom prevedení si tam môžete vybrať rôzne tvary, ktoré môžu byť zaujímavo ozdobené. Ručne vyrábané zlaté náušnice ozdobené polodrahokamami alebo zlaté náušnice so zirkónmi sú nadčasovým trendom, ktorý si zaslúži byť vo vašej šperkovnici.

Zlaté náušnice môžu mať niekoľko druhov zapínaní. Ide tak o ochranu proti strate, avšak treba dbať aby toto zapínanie nebolo náročné a malo by lahodiť nášmu uchu. Pohodlie na prvom mieste platí aj v šperkoch.

Zlaté náušnice majú niekoľko obľúbených a populárnych zapínaní. Ide o zapínanie prostredníctvom detskej brizúry – takéto zapínanie je väčšinou umiestnené na detských náušniciach, zapínanie prostredníctvom šrúbovacieho balónika- napichovacie náušnice, ktorých zapínací patent sa zozadu náušnice šrúbuje, zapínanie pomocou puzety – ide o najčastejšie zapínanie, ktoré je jedným z pohodlných spôsobov, ako neprísť o svoje náušnice zo zlata. Zo zadnej strany náušnice sa nastokne motýlik. Ďalším obľúbeným zapínaním je patent, ktoré je určite známe všetkým ženám pravidelne nosiace tieto malé ozdôbky. Ohybný háčik sa uzavrie, čím sa zabezpečí náušnica pred jej stratou. Takéto patentové náušnice sú veľmi pohodlné a výborne sa nosia. Najčastejšie sa do takýchto náušníc osádzajú polodrahokamy a zirkóny.

Ak sa trápite s výberom zlatých náušníc, netrápte sa.  Pri výbere náušníc sa musíte riadiť páčivosťou. Samozrejme že si nekúpite náušnice, ktoré sa vám nepáčia. Zlaté náušnice s polodrahokamom si zamilujete. Môžete si vybrať tie pravé medzi niekoľkými druhmi týchto prírodných dobíjačov energie.

 

Zlaté náušnice ako dar

Zlaté náušniceZlaté náušnice bezpodmienečne radíme za najvhodnejšie šperky, ktorými môžete potešiť svoju blízku osobu. Sú to jednoducho skvosty medzi šperkmi, ktorých popularita a nadčasovosť sa z módnych trendov len tak jednoducho nevytratí. Zlaté náušnice nájdete v rôznych prevedeniach, najčastejšie sa zlaté náušnice kupujú malým dievčatkám . Dámy a ženy si však tieto zlaté šperky nadmieru pochvaľujú. Ak ste sa rozhodli kúpiť jeden pár svojej milovanej, radíme vám len odsledovať si jej vkus. Určite ju potešíte najviac, ak jej kúpite zlaté náušnice, ktoré sa jej budú páčiť ako nepáčiť. Vianoce, narodeniny, výročia, Valentín či jej len tak chcete spraviť radosť, zlaté náušnice zaberú v každej situácií. 

   

     

U nás nájdete po čom túžite

Keďže náušníc nie je nikdy dosť, je lepšie ich mať veľa, ako nemať žiadne. Pri každom outfite treba tieto malé zázraky striedať. Prečo? To už vie každá žena. Každopádne, náušnice zo zlata sa stávajú jedným z TOP šperkov, ktoré stúpajú na popularite. Zlaté náušnice nájdete v rôznych prevedeniach. Môžete si dokonca vybrať zo širokej ponuky. Zlaté náušnice s morskou perlou, náušnice so zlata s riečnou perlou, zlaté náušnice so zirkónmi alebo zlaté náušnice s polodrahokamami. Je už len na vás, ktorým náušniciam dovolíte, aby zdobili vašu tvár.