Online platba cez internet- Cardpay

 Za tovar zaplatíte prostredníctvom platobnej karty.

Služba Cardpay akceptuje nasledovné karty: VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro a Diners Club. Po odoslaní objednávky budete presmerovaný na klientskú zónu banky. Platba je pripísaná okamžite a tovar odosielame obratom.

 Cardpay platba

 

Ako CardPay funguje?

Vyberiete si tovar v e-shope, v objednávkovom formulári vyplníte všetky potrebné informácie o nákupe a adrese dodania tovaru a pri výbere spôsobu platby kliknete na ikonku CardPay. Ihneď budete presmerovaný na web stránku Tatra Banky, kde vyplníte potrebné údaje - číslo svojej karty a platnosť karty. Banka následne zrealizuje platbu v Autorizačnom centre. Po obdržaní výsledku transakcie Vám v priebehu niekoľkých sekúnd oznámivýsledok na svojej web stránke. Následne budete opäť presmerovaný na stránku nášho e-shopu.

  

 Aké sú výhody platby pomocou CardPay?

  • Rýchlosť, bezpečnosť a jednoduchosť. Transakcia je on-line a trvá spravidla okolo 10 sekúnd. Bezpečnosť je zaručená hneď niekoľkými opatreniami:
  • Ako obchodník vôbec neprichádzame do styku s údajmi z Vašej platobnej karty, to znamená číslo a platnosť karty. Tieto údaje pozná len banka a Vy.
  • Vypĺňate bankové údaje priamo na bezpečnej web stránke Tatra Banky