Swarovski súpravy

Prečo darovať jeden šperk, keď môžete kúpiť celý set? Súprava šperkov zaručuje dokonale zladený výber a šetrí Váš čas. Swarovski kryštály sú výnimočné žiarivé, majú dokonalý odraz svetla, ktorý získavajú vďaka svojmu, pre túto značku špecifickému brusu. Lámu svetlo na dúhové spektrum, čím sa líšia od kameňov bežných, ktoré svetlo iba odrážajú bez dúhového spektra. Tieto nádherné kamene sú celosvetovým symbolom kvality, kreativity, originality a osobného kúzla. Ženy na celom svete pýšia šperkami s kryštálmi Swarovski, buďte jednou z nich.

  • Upraviť výber:
  • Kov
  • Tvar
  • Farba
  • Cena
  • Radenie
<< < 1 2 3 > >>

Swarovski súpravy

   

Swarovski súpravy Hľadáte dokonalé šperky? Swarovski súpravy sú presne tým druhom šperkov, ktoré hľadáte. A okrem toho, koľko druhov šperkov v súprave, toľko- násobnú radosť vám vytvoria.

Swarovski sety sú obľúbené u rôznych vekových kategórií. Stačí si vybrať motív a štýl. Ručne vyrobené strieborné súpravy sú ozdobené celosvetovo známymi Swarovski kryštálmi, ktoré sa preslávili vo svete módy.

Spoločnosť Swarovski je svojimi kryštálmi a šperkmi globálne známa. Ich žiarivý lesk, ktorý sa môže vyrovnať samotnému lesku diamantu je zapríčinený jedinečným výbrusom, ktoré kryštály majú. Daniel Swarovski založil firmu na brúsenie skla a kryštálov koncom 19. Storočia. Jeho prácu ocenili najmä svetoznámy módny návrhári, ktorí so spoločnosťou Swarovski spolupracujú dodnes.

Najvýznamnejšou spolupráca, ktorá vznikla so spoločnosťou Swarovski bola s módnym domom Dior. Priekopníkom módy, krásy a trendov sa podarilo vytvoriť nový odtieň kryštálov. Získal názov Aurora borealis, ktorý je označený skratkou AB a je inšpirovaný slnkom pretkanou letnou oblohou.

  

Význam

Ak by sme vám tvrdili, že Swarovski súpravy nemajú žiaden význam, klamali by sme. A to my nechceme. Swarovski súprav sú vyrobené za účelom potešiť. Chceme jednoducho naše zákazníčky robiť šťastnejšími, krásnejšími a spokojnejšími. Preto význam týchto šperkov je prostý. Majú za úlohu tešiť, skrášľovať a dodať každej žene ten správny ženský nádych.

Ich význam je teda emocionálny. Každá žena, ktorá si od nás zakúpi Swarovski súpravu, respektíve každá dáma, ktorá Swarovski šperky dostane ako dar, sa bude tešiť niekoľkonásobne. Tieto šperky sa pre ňu stanú osobnými šperkmi, ktoré dostala od svojich blízkych. Garantujeme vám, že takéto šperky budete nosievať s úsmevom a radosťou.

  

Swarovski súpravy Rady a tipy

    

Swarovski sety pôsobia na žene veľmi luxusne. Druhy šperkov, ktoré sa nachádzajú v sete, napríklad ako strieborné náušnice a strieborný prívesok je spolu dokonale zladený. Nemusíte tak k určitému druhu šperku, hľadať podobný kúsok, ktorý vám farebne ani materiálovo nemusí presne sedieť.  Práve preto sú medzi ženami sety šperkov obľúbené. Na spoločenských udalostiach tak predídu jednoducho spoločenskému faux- pas s rôznymi druhmi nezladených šperkov.

Ak sa chystáte na spoločenskú udalosť akou je svadba, ples, oslava okrúhleho jubilea vašou zaručenou voľbou by mali byť práve Swarovski súpravy. Klenoty Hematit vám ponúkajú ručne vyrábané Swarovski súpravy, v ktorých sú precízne a s láskou osádzané tieto kryštály s jedinečným výbrusom.

Nakoľko sú Swarovski súpravy naše autorské diela, máte niekoľko možností, z akých dizajnov si vybrať. Môžete si vybrať bohaté zdobenie prívesku a strieborných náušníc, ktoré okrem Swarovski kryštálov obklopujú aj číre Swarovski perly v rôznych farebných odtieňoch.

Ak ste radšej na jednoduchšie a jemnejšie šperky, odporúčame vám šperky, ktoré sa skladajú z jedného maximálne trojkombinácie kryštálov. Vyberajte s rozumom, predsa tieto šperky budete nosievať vy a radšej si kúpte to, čo sa vám páči.

Na honosnejšie slávnosti akými sú plesy či svadby, k nádherným robám sa hodia náročnejšie kombinácie viacerých druhov, veľkostí a farieb. V našej ponuke nájdete aj takéto Swarovski sety, ktoré vás zaručene nesklamú. Ide však o precíznu ručnú prácu, ktorá je v tomto prípade neoceniteľná. Myslite pri výbere na to, že vaše šperky budú unikátne a nejde o žiadnu strojovú či pásovú výrobu. Takéto šperky nebudete stretávať pri prechádzke centrom mesta na každej druhej dáme. So Swarovski setom bude vaša osobnosť žiariť.

   

Swarovski súpravy ako dar

  

Súpravy swarovski Swarovski súpravy sú presne tým druhom šperkov, po ktorých každá žena túži. Ide o set šperkov, ktorý sa skladá z náušníc a prívesku či náhrdelníka, alebo z iných druhov šperkov, náhrdelníka a náramku. Takýto set šperkov môže obsahovať aj náušnice, náhrdelník náramok a prsteň.

Každá žena miluje sety. Radosť zo šperku je predsa dvojnásobná. Okrem toho, všetko bude spolu ladiť tak aké má, a to bez najmenších problémov. Potešte svoju milovanú osobu hneď niekoľkonásobne dokonalým Swarovski setom podľa jej predstáv.

  

U nás nájdete po čom túžite

<

Zlatníctvo v Košiciach Klenoty Hematit vám ponúka širokú škálu ručne vyrábaných Swarovski šperkov. Jedinečné, úchvatné a pôvabné sú Swarovski súpravy, ktoré vyzdvihnú všetky vaše prednosti. Obľúbené Swarovski súpravy sú vhodné na akékoľvek nosenie.

U nás môžete nájsť:

  • Swarovski súpravy strieborné
  • Swarovski súpravy so Swarovski perlami
  • Swarovski súpravy pre deti