Swarovski prstene

Vizitkou každej dámy sú krásne upravené ruky. Túto krásu ešte zvýraznite doplnením luxusného strieborného prsteňa so Swarovski kryštálmi. Tieto kryštály sú jedinečné a známe po celom svete. Pochádzajú z dielne Swarovski, majú dokonalý odraz svetla, ktorý získavajú vďaka svojmu, pre túto značku špecifickému brusu. Precízna ručná práca prvotriednej kvality a bohatá škála dizajnov a farieb. Doprajte si decentný prsteň do práce, no nebojte sa experimentovať a inšpirujte sa aj extravagantnejšími. Len si prezrite našu ponuku a Vaše srdce zatúži po nejednom z nich.

  • Upraviť výber:
  • Kov
  • Veľkosť prsteňa
  • Tvar
  • Pre koho
  • Farba kovu
  • Farba
  • Cena
  • Radenie
<< < 1 2 3 > >>

Swarovski prstene Swarovski prstene

   

Šperky, ktoré sú ozdobené Swarovski kryštálmi sú v súčasnosti obľúbené a tešia sa popularite najmä u žien všetkých vekových kategórií. Strieborné prstene, ktoré môžete nájsť v našej ponuke sú vyrobené ručne. Samotný dizajn prsteňov je vymyslený naším zlatníkom, ktorý následne tieto prstene zhotovil zo striebra a osadil doň jedinečný Swarovski kryštál.

Spoločnosť Swarovski je svojimi kryštálmi a šperkmi globálne známa. Ich žiarivý lesk, ktorý sa môže vyrovnať samotnému lesku diamantu je zapríčinený jedinečným výbrusom, ktoré kryštály majú. Daniel Swarovski založil firmu na brúsenie skla a kryštálov koncom 19. Storočia. Jeho prácu ocenili najmä svetoznámy módny návrhári, ktorí so spoločnosťou Swarovski spolupracujú dodnes.

Najvýznamnejšou spolupráca, ktorá vznikla so spoločnosťou Swarovski bola s módnym domom Dior. Priekopníkom módy, krásy a trendov sa podarilo vytvoriť nový odtieň kryštálov. Získal názov Aurora borealis, ktorý je označený skratkou AB a je inšpirovaný slnkom pretkanou letnou oblohou.

Swarovski prstene sú výnimočným darom, šperkom, krásou, ktorou obohatíte svoj outfit. Stanete sa jedinečnou divou, ktorá jediným gestom ruky dokáže bez mihnutia oka zázraky. Strieborné prstene so Swarovski kryštálom si tak môžete vybrať z rôznych motívoch a farebných prevedení, ktoré sa vám budú hodiť k akémukoľvek outfitu, na akúkoľvek situáciu či podujatie.

   

Význam

Swarovski prstene Swarovski prstene nemajú žiaden hlbší či spoločenský význam. V minulosti však prsteň na ruke človeka symbolizoval určitú moc, autoritu voči podriadeným. Samotné prstene však svojim tvarom – nekonečným kruhom symbolizujú nekonečnosť univerza. Okrúhle svadobné obrúčkyzásnubné prstene symbolizujú nekonečnú lásku, ktorá nemá ani začiatok ani koniec. Hovorí sa, že každý prst na ruke človeka symbolizuje osobu z jeho blízkeho okolia. Stabilné palce sú rodičia, ukazováky zas súrodenci. Prostredník symbolizuje vás, prstenník vašu životnú lásku a malíčky vaše deti. S týmto mýtom však súvisí aj nosenie prsteňa. Ak dostanete prsteň od vašich detí, mali by ste ho nosievať na malíču (ak vám nie je príliš veľký). Proti gustu žiaden dišputát. Strieborné prstene so Swarovski kryštálom môžete nosievať na akomkoľvek prste, na ktorom budete chcieť.

Swarovski prstene sa však hodia ako dar pre ženu k narodeninám, Vianociam či k výročiu svadby. Strieborné prstene so Swarovski kryštálom tak nadobudne emocionálnu hodnotu. Darovaný šperk od blízkej osoby sa navždy vryje do našej pamäti. Strieborné prstene so Swarovski kryštálmi si môžete zobrať k vášmu outfitu do práce alebo na svadbu, ples, do divadla, či inú spoločenskú udalosť.

   

Rady a tipy

Ak chcete nájsť ten dokonalý Swarovski prsteň, mal by vám výborne sedieť aj na prste- Prstene sú tvorené z hlavnej šínky a ich hlavy. Hlavná šínka je okruhlého tvaru a obopína váš prst. Komplikácie však nenastávajú pri samotnom výbere prsteňa, ako pri výbere jeho veľkosti. A na to si pri kúpe treba dať pozor. Veľkosť prsteňa, teda obvod prsta, na ktorý chcete prsteň navliekať sa uvádza v milimetroch, z ktorých sú odvodené aj veľkosti prsteňov.

Avšak, aby bol váš nákup a Swarovski prsteň  dokonalý, potrebujete okrem obvodu prsta poznať žiadanú šírku šínky v spodnej časti a jej hrúbku. Zvyšok výberu záleží len od vkusu a predstavy prsteňa obdarovanej osoby. Diamanty, zafíry, perly, Swarovski kryštály či zirkón, výber je na vás. Klenoty Hematit vám však ponúkajú širokú škálu prsteňov s rôznymi druhmi vyberaných drahokamov a polodrahokamov. Prezrite si našu kolekciu a budete ľutovať, že máte len desať prstov.

   

Prsteň ako dar

     

 Swarovski prsteňVýborný, dokonalý, nadčasový dar, ktorý poteší v akejkoľvek situácií. Jedinečné strieborné prevedenie v kombinácií so Swarovski kryštálom si zaslúži vašu pozornosť. Ženy rady dostávajú šperky. A ešte radšej dostávame prstene. Swarovski prstene sú výborným tipom na dar pre ženu v akomkoľvek veku. Výber je na vás, aký tvar či dizajn zvolíte, samozrejme záleží od povahy obdarovanej dámy.

Prstene so Swarovski kryštálom si môžete vybrať v zaujímavých, nadčasových dizajnových prevedeniach. Farebné kombinácie kryštálov vyzdvihnú krásu samotného šperku a samozrejme krásu samotnej ženy.

      

U nás nájdete po čom túžite

Nájdite svoj zázračný Arabellin prsteň spolu s nami. Vyberte si z nekonečne širokej strieborných prsteňov, ktoré sú ozdobené dokonalým a pravým Swarovski kryštálom. Swarovski prstene prekypujú eleganciou a nadčasovým dizajnom. Nechajte sa rozmaznávať krásou, ktorú v sebe nesú prstene so Swarovski kryštálom.

Vyberte si strieborný prsteň vyrobený z prvotriedneho strieborného materiálu, v ktorom je osadený Swarovski kryštál najrôznejších tvarov, najrôznejších výbrusov a najrôznejších farieb. Prstene so Swarovski kryštálmi berú dych.