Swarovski prívesky

Swarovski príveskyChcete jednoducho zmeniť vzhľad svojich šperkov? Čo tak zmeniť len prívesok? Úchvatné prívesky so Swarovski kryštálmi sú najvhodnejšou formou, ako oživiť a zmeniť Váš outifit. Swarovski kryštály sú výnimočné žiarivé, majú dokonalý odraz svetla, ktorý získavajú vďaka svojmu, pre túto značku špecifickému brusu.

Lámu svetlo na dúhové spektrum, čím sa líšia od kameňov bežných, ktoré svetlo iba odrážajú bez dúhového spektra. Takýto žiarivý prívesok podčiarkne Vašu prirodzenú krásu a vy budete oslňovať svoje okolie. Množstvo farieb a dizajnov Vám zaručí možnosť kombinovať k ostatným šperkov a oblečeniu.

  • Upraviť výber:
  • Kov
  • Tvar
  • Pre koho
  • Farba
  • Cena
  • Radenie
<< < 1 2 > >>

Swarovski prívesky

Swarovski prívesky Osviežte svoj odev aj vaše šperky výnimočným príveskom. Swarovski prívesky z dielne Klenoty Hematit sú vyrábané precíznou ručnou prácou. Strieborné prívesky, ktoré zmenia nie len váš výsledný outfit, ale taktiež rozjasnia vašu tvár a dodajú vám mnoho pozitívnej energie. Už len vďaka ich kráse.

Spoločnosť Swarovski je celosvetovo známa a uznávaná firma, ktorá okrem vyrábania šperkov, vyrába a brúsi známe Swarovski kryštály. Jedinečné kamienky, ktoré rozjasnia váš deň za akýchkoľvek okolností. Swarovski kryštály potrebujú málo. Sú závisle od toho, aby ste ich často nosievali, vtedy aj oni budú žiariť krásou a leskom, ktorá im prislúcha.

Zlatníctvo v Košiciach Klenoty Hematit vám ponúka na výber široký sortiment. Swarovski prívesky prešli šikovnými rukami nášho zlatníka a šperkára, ktorí spoločne vytvorili tieto unikátne dizajny. Osadené kryštály v príveskoch majú bezpodmienečný komfort. Sú vkladané do ručne vyrobených strieborných misiek. Môžete si tak vybrať z niekoľkých rôznych tvarov, dizajnov a farebných variácií, ktoré nie len že zvýraznia vaše prednosti, ale takýmto príveskom najmä získate pozornosť mužov.

    

Význam

   

Určite radi pri sebe nosievate to, čo vám pripomína príjemne strávené chvíle či vašich milovaných ľudí.

Túto úlohu taktiež výborne spĺňajú aj Swarovski prívesky. Či už nejaký dostanete, alebo si ho sami kúpite, jeho nosením vyjadrujete svoj vzťah k danej osobe či situácií, ktorú vám príjemne pripomína. Nosením príveskov s klasickými motívmi, ako kríž, srdce, štvorlístok a iné prívesky - tiež vyjadrujeme určitý názor či vieru.

Okrem symbolického významu majú Swarovski prívesky aj estetickú a funkčnú stránku. Dokonale podčiarknu a vyzdvihnú váš outfit. Či už sedíte v práci, na večeri s priateľom alebo plese, budete vyzerať jedinečne a cítiť sa skvele.

Ak sa vám z našej ponuky zapáčili strieborné príveski so Swarovski kryštálom, okrem symbolického výrazu vám tento prívesok bude slúžiť aj trošku inak. Je veľmi vhodné, ak je oblečenie ženy zladené nie len so šperkami, ale aj samotné šperky spoločne ladia. Dokonca sa považuje za spoločensky neprípustné, aby šperky, ktoré nosí žena na svojom tele spoločne neladili. K Swarovski prívesku môžete doladiť Swarovski náušnice alebo si rovno zaobstarať set šperkov, ktorý vás od tohto spoločenského faux pas zachráni.

   

Swarovski prívesky Rady a tipy

   

Či už si vyberiete svoj Swarovski prívesok osadený v miske alebo len s kontrauškom, mali by ste vedieť, že všetky komponenty, ktoré sú v spojení so samotným Swarovski kryštálom sú vyrobené z prvotriedneho strieborného materiálu. Tento materiál však prešiel špeciálnou povrchovou úpravou ródiovania. Táto úprava zabezpečí, aby strieborné prívesky žiarili rovnako skvostne, ako samotný Swarovski kryštál.

<

Swarovski prívesky, ktoré môžete nájsť v našej ponuke príveskov sú skutočne unikátnymi kúskami. Strieborné prívesky sú vhodné ako na akúkoľvek udalosť. Môžete ich dokonca nosievať každý deň, do práce či na nákup. Dôležité je, aby sa vám daný prívesok páčil a aby ste sa s ním cítila dobre a samozrejme výnimočne.    

Swarovski prívesky ako dar


Strieborné prívesky
sú príjemné darčeky, ktoré potešia. Môžete si byť istý, že pri výbere nejakého prívesku sa trafíte do čierneho. Pretože ženy šperky milujú. O nami vyrábané Swarovski prívesky sa skutočne staráme ako v rukavičkách. Všetky žiarivé kryštály sú osadené v príjemných materiáloch, ktoré oceníte nie len vy, ale aj obdarovaná osoba a jej pokožka.

Strieborné prívesky so Swarovski kryštálmi sa vám však môžu zdať predražené. Pri výbere Swarovski príveskov však myslite na to, že tieto prívesky sú vyrábané ručne. To znamená, že každý  šperk je jedinečný a unikátny. Možno sa vám zdá, že sme drahý, no kvalitu našich šperkov zaručene oceníte.

   

U nás nájdete po čom túžite

  

Niekedy nájsť ten vhodný či správny prívesok je skutočná tortúra, najmä pre nás ženy.  Zlatníctvo Košice- Klenoty Hematit vám ponúka však široký sortiment najrôznejších príveskov. Môžete si tak vybrať z rôznych farebných prevedení, z rôznych veľkostí či tvarov.