Swarovski náušnice

Podmaňujúci lesk Swarovski kryštálov si získa každú ženu. Kryštálové kamene SWAROVSKI lámu svetlo na dúhové spektrum. Tým sa líši od kryštáľových kameňov bežných, ktoré svetlo iba odrážajú bez dúhového spektra. Strieborné náušnice s použitím Swarovski kryštálov rozjasnia Vás aj celý Váš deň. Bohatá paleta farieb umožňuje skombinovať náušnice s akýmkoľvek oblečením. Nebojte sa experimentovať a vyberte si z množstva dizajnov podľa nálady a príležitosti. Tieto nádherné kamene sú celosvetovým symbolom kvalitiy, kreativity, originality a osobného kúzla.

  • Upraviť výber:
  • Kov
  • Typ náušnice
  • Tvar
  • Farba kovu
  • Farba
  • Cena
  • Radenie
<< < 1 2 3 4 5 > >>

Swarovski náušnice

   

Swarovski náušnice Výborný dar, neskutočný lesk, nadčasová elegancia. To sú náušnice hodia sa všade. Obľúbené šperky, ktoré sa hodia nie len na samotné nosenie, ale aj keď chcete potešiť svoju blízku. Náušnice so Swarovski kryštálom sú obľúbeným šperkom, ktorých výhodou je množstvo žiarivých farieb, netradičné aj tradičné motív a rôznorodosť tvarov.

Spoločnosť Swarovski je svojimi kryštálmi a šperkmi globálne známa. Ich žiarivý lesk, ktorý sa môže vyrovnať samotnému lesku diamantu je zapríčinený jedinečným výbrusom, ktoré kryštály majú. Daniel Swarovski založil firmu na brúsenie skla a kryštálov koncom 19. Storočia. Jeho prácu ocenili najmä svetoznámy módny návrhári, ktorí so spoločnosťou Swarovski spolupracujú dodnes.

   

Najvýznamnejšou spolupráca, ktorá vznikla so spoločnosťou Swarovski bola s módnym domom Dior. Priekopníkom módy, krásy a trendov sa podarilo vytvoriť nový odtieň kryštálov. Získal názov Aurora borealis, ktorý je označený skratkou AB a je inšpirovaný slnkom pretkanou letnou oblohou.

Ak si však zakúpite Swarovski náušnice zo zlatníckej dielne Klenoty Hematit v Košiciach, získate viac, než len šperk. Náušnice so Swarovski kryštálom sú totiž ručne vyrábané. Strieborné  Swarovski náušnice prešli cez niekoľko šikovných rúk, ktoré im vdýchli život, krásu, eleganciu a ženskosť. Klenoty Hematit  vám svojim širokým sortimentom ponúkajú ručne vyrábané náušnice zo striebra alebo bižutérie, napichovacie náušnice, patentové náušnice, ktoré sú ozdobené jedinečne vybrúseným Swarovski kryštálmi.


    

Význam

Náušnice so Swarovski Swarovski náušnice nemajú určite žiaden význam, to si však myslíte vy. V minulosti náušnice mohli nosiť len ženy, ktoré mali šťastie a vydali sa za bohatého muža. Rovnako ako aj ženy, ani muži neodolali tomuto módnemu trendu. Náušnice boli v minulosti častým symbolom pirátov alebo námorníkov. Táto sociálna skupina však svoje skvostné šperky v podobe náušníc využívali na iné veci. Samozrejme, v prvom rade to bola honosná ozdoba, ktorá sa hompáľala námorníkovi či pirátovi na uchu. V druhom rade zlaté náušnice symbolizovali platidlo. Títo morskí vlci to mali dobre vymyslené. V prípade, ak by sa stalo nešťastie a námorník by umrel na mori, náušnica tak slúžila ako platidlo pre prievozníka, ktorý by jeho dušu mal preniesť na druhý svet.

V súčasnosti vidíme ešte sem tam nejakého pána, ktorý nosieva náušnicu v niektorom z ušných lalôčkv. Nie je to až tak dávno, keď sme takýchto pánov zaraďovali do skupiny metrosexuálov, alebo anarchistov. Toto módne šialenstvo sa však pomaly vytratilo do zabudnutia. Takže jedinými nositeľkami týchto šperkov sú ženy. Swarovski náušnice zdobia ladné ženské krivky ucha, ktoré vyzdvihnú do popredia vaše prednosti.

   

Swarovski náušnicešperky, ktorým žiadna žena neodolá. Či už ide o malé napichovacie náušnice s dokonalou kockou, ktorá vrhá dokonale farby alebo veľké honosné strieborné náušnice, ktorých lesk Swarovski kryštálov omladí každú ženu.

   

      


Rady a tipy

Pri výbere tých správnych náušníc by ste mali brať do úvahy najmä vaše preferencie, čo sa týka krásy a sympatií. Pokiaľ sa vám náušnice nepáčia, je samozrejmé, že si ich nevyberiete.

Ďalší dôležitý faktor, ktorý by vás mal ovplyvniť pri výbere náušníc je obsah vášho šatníka. Farebné kombinácie a variácie, tipy strihov a štýlov by ma váš výber náušníc zúžiť na tie pravé.

Swarovski náušnice   

- Swarovski náušnice sú zaujímavé aj v tom, že naše zlatníctvo v Košiciach vám ponúka rôzne zapínania. Náušnice si tak môžete vybrať aj podľa vášho obľúbeného a najmä preferovaného zapínania, ktoré netreba pri výbere náušníc podceniť.

Z množstva náušníc si tak môžete vybrať

- Swarovski náušnice s uzáverom na patent. Ide o klasické zapínanie náušnice pomocou patentu, ktorý sa zaklapne z druhej strany náušnice. Je veľmi obľúbený no zároveň je veľmi pohodlný pre samotné nosenie náušníc.

- Swarovski náušnice s uzáverom na anglický vŕšok sa zapínajú podobne ako náušnice s uzáverom na patent. Jediným rozdielom v takomto tipe náušníc je, že vložený kameň nie je pevne vložený v náušnici, ale je voľný.

- Swarovski náušnice s uzáverom na háčik. Takéto náušnice sú príjemné a pohodlné na akékoľvek nosenie. Ide o náušnicu, ktorá sa zo zadnej časti ucha zacvakne pomocou háčika.

- Swarovski náušnice napichovacie. Napichovacie náušnice sú obľúbené u všetkých vekových kategóriách.  Ide o šperky, ktoré môžete nosievať do práce, na svadby, plesy, na rande alebo len tak, že sa chcete páčiť sama sebe. Jednoduché náušnice, ktoré sa zapínajú v zadnej časti ucha pomocou šperkárskej buzety alebo strieborného motýlika, ktorý sa nastokne na náušnicu. V prípade zlatých alebo strieborných náušníc existuje aj šrúbovací baloník, ktorý sa na zadnú časť náušnice prišrúbuje na vami zvolenú tesnosť.

Swarovski náušnice so zapínaním pomocou klipsní určite poznajú všetky ženy, ktoré milujú náušnice. Strieborné náušnice sa zapínajú pomocou klipsní na uchu.

 


Swarovski náušnice ako dar

                                                          

Náušnice swarovskiAko sme už spomínali vyššie, Swarovski náušnice sú naozaj veľmi vkusným a skvostným darom. Okrem toho, nič ženu nepoteší viac, ako keď dostane od svojho muža, priateľa či od rodinných blízkych a známych šperk.

Swarovski náušnice z dielne Klenoty Hematit sú ručne vyrobené. Nájdete tak niekoľko zaujímavých druhov, motívov a farebných kombinácií. Okrem toho, Náušnice so Swarovski kryštálom sú vyrábané výlučne z dvoch materiálov. Striebro je pre všetky dámy, ktoré hľadajú jedinečnosť. Bižutérne kúsky, sú skôr na každodenné nosenie. Jemné napichovacie náušnice s rôznymi tvarmi si tak získajú vaše okolie.

Preto je vhodné, aby ste osobu, ktorú chcete obdarovať dobre poznali. Výber správnych náušníc, správneho materiálu, farebných kombinácií a tvaru kryštálov si vyžaduje veľmi detailný pohľad na charakter obdarovanej osoby.

   

U nás nájdete po čom túžite

   

Zlatníctvo v Košiciach Klenoty Hematit skutočne nájdete to, po čom túžite. Naším poslaním je spraviť šťastných vás alebo vaše blízke osoby, ktoré chcete obdarovať. Ak ste si vybrali Swarovski náušnice, garantujeme vám, že na lalôčkoch každej ženy budú vyzerať skvostne. A nie len to, každá žena so Swarovski náušnicami bude vyzerať skvostne. Prednosti tváre sa vďaka ním vyzdvihnú a nedostatky sa stratia.