Swarovski náramky

Prvá vec, ktorú si na Vás všimnú pri podávaní ruky. Experimentujte a vyberte z množstva farieb Swarovski kryštálov. Tieto kryštály sú jedinečné a známe po celom svete. Pochádzajú z dielne Swarovski, majú dokonalý odraz svetla, ktorý získavajú vďaka svojmu, pre túto značku špecifickému brusu. Lámu svetlo na dúhové spektrum, čím sa líšia od kameňov bežných, ktoré svetlo iba odrážajú bez dúhového spektra. S každým šperkom sa budete cítiť mimoriadne a štýlovo. Skombinujte s prsteňom a o nezabudnuteľný „look“ máte postarané.

  • Upraviť výber:
  • Kov
  • Tvar
  • Pre koho
  • Farba
  • Cena
  • Radenie

Swarovski náramkySwarovski náramky

   

Rôzne tvary, rôzne farby, mnoho použitých kvalitných materiálov, ktoré sa vám vryjú do kože. Náramky, náušnice, retiazky či prstene, to sú šperky, ktoré každá žena má mať dostatok, aby jej krása vynikala v akomkoľvek počasí. Náramky patria do skupiny šperkov, ktoré si ženy jednoducho a rýchlo obľúbili bez ohľadu na spoločenské konvencie či predsudky.

V minulosti totiž náramky symbolizovali spoločenské postavenie. Čím okázalejší, hrubší náramok väčšinou zo žltého zlata, tým vyššie postavenie. Egyptská obávaná panovníčka Kleopatra obľubovala práve takýto typ náramku. Jej obsesia k šperkom a náramkom prerástla a na jej ruke sa nachádzalo niekoľko druhov náramkov.

Módne, nadčasové náramky so Swarovski kryštálmi sú nadčasovými šperkmi, ktoré vás nikdy neomrzia. Ich krása rôznorodých tvarov a lesk celosvetovo známych a obľúbených kryštálov si zamilujete. Ručne vyrábané strieborné náramky s týmito žiarivými kryštálmi sa stanú neodmysliteľnou súčasťou vášho každodenného odevu.

   

Význam náramkov

Swarovski náramky sú ručne vyrábané v našej zlatníckej dielni v Košiciach. Ich jedinečnosť, krásu a zvodný dizajn má na starosti šikovný zlatník, ktorý im vdýchne lesk a žiaru života. Takýto šperk váš život oživí a osvieži.

Svojim spôsobom žiaden šperk nemá svoj význam. Šperky sa kupujú aby sme potešili svojich blízkych. Aby si na nás spomenuli vždy, ak tento šperk vytiahnu na svetlo sveta do spoločnosti. Často sú šperky spájané citovým putom na určitú osobu, miesto či situáciu, ktorú im práve tento skvost pripomína.

     

náramky Swarovski Swarovski kryštál je známy nie len svojim zvučným menom, ale taktiež výrobou jedinečných kryštálov, ktoré v spolupráci napríklad so striebrom či zlatom vyzerajú dokonalejšie, než akýkoľvek iný drahokam. Výbrus Swarovski kryštálov je unikátny. Rôzne tvary, výbrus a farebné prevedenia týchto kryštálov má za následok jeho popularitu popularitu po celom svete, jedinečnosť ale taktiež univerzálnosť a krásu všetkým svojím nositeľkám.

Precízne brúsenie Swarovski kryštálov dodáva šperkom nie len jedinečnosť, ale aj kvalitu, ktorá je žiadaná aj po niekoľkých desaťročiach od založenia tejto slávnej spoločnosti.

      

    

Funkčná hodnota šperku

Pri výbere a kúpe Swarovski náramku by ste mali myslieť na viacero faktorov, ktoré budú ovplyvňovať váš výber a neskôr aj nosenie tohto šperku. V prvom rade by sa vám tento náramok mal páčiť, teda jeho estetická stránka. Výbrus kryštálov, farebné prevedenia, osadenie kryštálov do strieborného či zlatého materiálu. Tieto veci by mali byť prvoradé, ak si vyberáte Swarovski náramok.

  

Nezabúdajte, že rôzne druhy Swarovski kryštálov majú svoje rôznorodé farebné prevedenia. Ak sa rozhodnete pre náramok so Swarovski kryštálmi výber vhodnej farby by ste mali podmieniť odevu, ku ktorému chcete tento šperk zladiť. Odporúčame vyberať univerzálnu farbu, aby sa náramok hodil k akémukoľvek oblečeniu. Čo sa týka farieb, spoločnosť Swarovski v druhej polovici 20. Storočia spolupracovala aj so známym módnym domom Dior. Z tejto spolupráce tak vznikol jedinečný a obľúbený odtieň Aurora Borealis tiež známy pod skratkou AB, ktorý zdobí vaše šperky a vaše prednosti už niekoľko desaťročí. Tento žiadaný odtieň vyjadruje nebeský odtieň preto sa v ňom snúbia odtiene žltej a modrej farby, ktoré spoločne kooperujú a vytvárajú tak nebeskú žiaru na vašom tele.

Swarovski náramky sa hodia na akúkoľvek príležitosť ako dar a zároveň si ho môžete dať kamkoľvek aj ako šperk. Narodeniny, svadby, plesy, rôzne oslavy, podujatia, večere s manželom, priateľom. Univerzálny šperk, ktorý osvieži váš outfit a príjemne zvýrazní vaše prednosti. Žiadané náramky so Swarovski kryštálmi nájdete v rôznych prevedeniach a tvaroch. Ak sa rozhodnete strieborný náramok so Swarovski kryštálom niekomu darovať, môžete si byť stopercentne istý, že zabodujete.

   


   

Rady a tipy

Swarovski náramkyNáramok by mal spĺňať nie len estetickú ale aj funkčnú hodnotu. Náramok so Swarovski kryštálmi by aj napriek svojej žiarivej kráse mal byť pohodlný a zaberať vám čo najmenej práce pri jeho zapínaní. Každopádne, pri výbere náramku so Swarovski kryštálov by ste nemali zabúdať na jeho zapínanie, ktoré je veľmi dôležitou súčasťou. Ak šperk nie je vyrobený z kryštálov prevlečených na gumičke, je potrebné spojiť žiaru kryštálov  s leskom uzatváracích komponentov zo striebra.  Zapínanie náramku tak zabezpečí pohodlné nosenie a predíde nepríjemnej strate. Najpoužívanejším druhom zatvárania pri náramkoch je perový krúžok. Rovnako ho môžeme nájsť aj na retiazkach či náhrdelníkoch. Rovnako veľmi používaným druhom zatvárania je karabínka – rybička alebo uzatváranie náramkov Téčkové. Cez strieborný kruh prechádza komponent v tvare T. Tieto typy uzatváraní môžete nájsť na rôznych druhoch náramkov ako sú strieborné náramkynáramky so Swarovski krištáľmináramky s polodrahokamami alebo pri Kabbalah náramkoch.


 

Swarovski náramky ako dar

Koľko žien, toľko vkusu. Koľko žien, toľko náramkov. Výber toho ideálneho náramku so Swarovski kryštálmi nemusí byť pre vás nočnou morou, ak poznáte vkus dámy, ktorej chcete urobiť radosť. V prvom rade však myslite nielen na krásu žiarivých Swarovski kryštálov ale taktiež na dĺžku náramku, na ktorý sa často zabúda. Vyhnite sa preto problémom a prečítajte si o správnom výbere dĺžky či šírky náramku v článku Ako si vybrať náramok.

      

U nás nájdete po čom túžite

Vyberte si svoj unikátny, ručne vyrábaný strieborný náramok so Swarovski kryštálmi, ktoré vás bude tešiť nekonečne dlhý čas. Nadčasovosť, lesk a krása sa zo Swarovski kryštálov len tak jednoducho nevytratí.