Svadobné obrúčky

Vyberte si zo širokej ponuky naších svadobných obrúčok a nájdite spolu s nami tú pravú na ľavú ruku. Poskytujeme bezplatný servis 1x ročne. Najširší výber tradičných ale aj netradičných modelov. Jedinečné dizajnové prevedenia, materiál prvotriednej kvality a krása jemných detailov je to, čo potrebujete pri vašom svadobnom sľube. 

 

Veríme, že vaša láska vydrží celý život, tak ako obrúčky, ktoré si vyberiete u nás. Vyberte si svadobné obrúčky na celý život.

Obrúčky podľa farby:

 Svadobné obrúčky z bieleho zlata   Svadobné obrúčky zo žltého zlata   Obrúčky z ružového zlata   Kombinované svadobné obrúčky

Obrúčky podľa kameňa:

 

Diamantové svadobné obrúčky   Svadobné obrúčky bez kameňov   Svadobné obrúčky so zirkónmi 

Obrúčky podľa kolekcie:

 

Klasické svadobné obrúčky   Drážkované svadobné obrúčky   Netradičné svadobné obrúčky Všetky kolekcie obrúčok

Obrúčky podľa Vášho návrhu:

 

Svadobné obrúčky na mieru     

    

 • Upraviť výber:
 • Kov
 • Kameň
 • Tvar
 • Kolekcia
 • Farba kovu
 • Farba
 • Cena
 • Radenie
<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>15-najuzasnejsich-svadobnych-fotografii
4-rady-ako-poziadat-o-rukusvadobne-torty-ovladli-internet10-najvacsich-drahokamov-sveta

 


   

Svadobné obrúčky 

   

Význam svadobných obrúčok   

 

 

Skúšali ste hľadať, alebo aspoň sa zamyslieť nad tým, kde má prsteň začiatok a kde koniec? Ak nie, nevadí, o tom vie asi len zlatník. Avšak málokto pozná skutočný význam svadobných obrúčok a ich vymieňanie.

Ak ste poverčiví, alebo veríte v symboliku mali by ste vedieť, že svadobné obrúčky sa vymieňajú práve preto, lebo sú symbolom nekonečnej a nezištnej lásky. Nikto nepozná odkiaľ prišla, nikto nepozná kde je jej začiatok a kde koniec. Je neobmedzená a ponúka sa všetkým. Dobrým aj zlým, deťom, dospelým, starším, každému, kto o ňu samozrejme stojí.

 

 

Avšak nám vŕtalo hlavou, prečo sa snubné prstene navliekajú práve na ľavý prstenník. Medici , lekári a racionálne založení ľudia nás možno zabijú, no my to skúsime vysvetliť. Zistili sme, že svetom koluje legenda alebo skôr mýtus, ktorá rozpráva o tom, že ľavým prstenníkom prechádza akási „tepna lásky“. Tá vedie až k srdcu, ktoré je láskou a áno aj obrúčkou vyživované, zdravé a plné života. A určite všetci poznáte bolesť zlomeného srdca, o ktorej písať určite nechceme a ani nebudeme.

Každopádne, už viete prečo je svadobná obrúčka pri svadbe dôležitá. Podstatná je však najmä v momente, keď si svadobný pár sľubuje lásku a spečatí tento sľub výmenou obrúčok. To je vlastne všetko, nič bolestivé, teda najmä pre ženy.


Rady a tipy pri výbere svadobných obrúčok 

 

Je nezvyčajné aby sa pár zhodol hneď na prvom páre svadobných obrúčok. Práve preto ich máme v Klenoty Hematit požehnane, aby ste mali z čoho vyberať.

Každopádne, ak ste sa rozhodli, že je ten správny čas pre výber tých pravých, jediných a dokonalých obrúčok, mali by ste vedieť pár vecí, ktoré vám pri ich výbere naozaj pomôžu.

  

 

Začnite tým najdôležitejším a urobte si z návštevy klenotníctva zážitok!

 

 


Vnútorný priemer prsteňa

 

Ide o veľkosť prsteňa. Ak ste muž, obvod prstenníka svojej milovanej ste museli poznať už pri výbere snubného prsteňa. Teraz túto informáciu môžete zúžitkovať ešte raz. Rovnako by ste mali poznať aj veľkosť vášho prstenníka. Prsteň by mal byť pohodlný, padnúť na prst ako uliaty, nemal by nikde tlačiť a hladko prejsť cez hánky. Ak máte problém zistiť správnu veľkosť, napíšte nám a my vám zadarmo zašleme multisizer – merač obvodu prsta.


 Šírka prsteňa

 

Je rovnako dôležitým atribútom pri správnej kúpe obrúčok. Tieto veľkosti, šírky a dĺžky však patria pre kúpu akéhokoľvek prsteňa, nie len pri obrúčkach.

Šírka samotného prsteňa by nemala byť problémom, ide o to, akú máte samotnú predstavu o šírke svadobnej obrúčky.

 

Štandardne sa obrúčky vyrábajú v hrúbke od 2,5mm do 6,8mm.

Nám v Klenoty Hematit však nerobí problém prispôsobiť obrúčky vaším predstavám.  

 

 

 

 

 


 

Klenoty Hematit vám ponúka svadobné obrúčky z vysokokvalitných materiálov akými sú najmä žlté zlato, ružové a biele zato. Rovnako si môžete dať obrúčky ozdobiť drahokamami či už zirkónmi, Swarovski kryštálmi alebo inými drahokamami.

 

Možno ste sa rozhodli dať svoje prstene špeciálne označiť. Vaše prstene vám podľa vášho priania vygravírujeme úplne zadarmo.

 

Preto je vhodné nenechávať si takúto záležitosť na koniec svadobných príprav. Mali by ste preto vyberať nie len očami a srdcom ale aj hlavou. Aby ste svadobnú obrúčku nenosili na tajnáša z prsta dole.

 

V konečnom dôsledku je výber svadobných obrúčok na vás a vašich preferenciách. Ak preferujete šperky z bieleho zlata je vysoko pravdepodobné, že si nezvolíte obrúčky zo zlata žltého. Dôležité je aby ste sa vy ako pár zhodli na jednom páre, ktorý bude pre vás dokonalý. Osádzanie kamienkov či gravírovanie sú na posledných priečkach, ktoré vaše obrúčky zdokonalia a spravia ich jedinečnými.


Svadobné obrúčky ako dar

 

Obrúčky ako dar neodporúčame. Určite si poviete, že pomôžete avšak všetci máme od obrúčok iné očakávania. Máme o nich svoje predstavy a každý má rád čosi iné. Svadobné obrúčky sa ako dar na Vianoce či narodeniny moc nehodia, najmä ak nie sú od nevesty či samotného ženícha, ale od babky, mamky, svokry alebo uja z tretieho kolena. Ak však takéto svadobné obrúčky dostanete, a náhodou s nimi nebudete spokojní, respektíve ich budete chcieť vylepšiť, vaše priania sú našimi rozkazmi a pre vašu spokojnosť preto spravíme čokoľvek.
   


U nás nájdete po čom túžite

   

Či túžite po nestarnúcej klasike, moderných dizajnoch, ktoré vám vyrazia dych alebo po niečom netradičnom s prekrásnymi jedinečnými detailami, ste u nás správne.
   


U nás nájdete obrúčky z rôznych materiálov:

 

 • Žltého zlata
 • Bieleho zlata
 • Ružového zlata
 • So zirkónmi
 • Kombináciu žltého a bieleho zlata
 • Kombináciu ružového a bieleho zlata