Svadobné obrúčky zdobené technikou Invisible setting

Svadobné obrúčky zdobené technikou Invisible setting - Žlté zlato

Invisible setting je technika osadenia diamantov, ktorá vytvára dojem, že obrúčka je vyrobená z jedného väčšieho diamantu - uchytenie diamantov je takmer neviditeľné. Tieto žiarivé svadobné obrúčky majú šírku približne 8,5 mm.
Farebné varianty
Dodacia doba:na objednávku do 14 dní
Kód produktu:85MP160YG_97
Určenie:Unisex
Hmotnosť:15 g
Šírka:cca 8,5 mm
Materiál:Zlato AU 585/1000
Poznámka:Obrúčky Vám vyrobíme na mieru, do cca 20 pracovných dní.
Krajina pôvodu:Slovensko
Veľkosť
1 800,00 €

Je možné obrúčky upraviť?

Obrúčky je možné na požiadanie vyrobiť v 14K zlate, 18K zlate, striebre, alebo platine. Ak by ste mali záujem o úpravu obrúčok ako je šírka, hmotnosť, osadiť ju diamantami, alebo ju nejako inak prispôsobiť na mieru, neváhajte nás kontaktovať. 
Vzorku obrúčok si môžete pozrieť aj naživo v našom zlatníctve v Košiciach.

Gravírovanie:

Do vnútra obrúčok je možné vygravírovať dátum svadby, mená, prípadne iný text. Gravírovanie je zdarma.

Vyhotovenie:

Tieto obrúčky sú masívne a ručne robené. Nie sú duté ani inak odľahčované. Je to zárukou toho, že Vám obrúčky vydržia po celý život. Sú vhodné na každodenné nosenie. Sú vyrobené z najkvalitnejších dostupných zliatín a garantujeme prvotriednu kvalitu materiálu.

Úprava veľkostí obrúčok:

V budúcnosti je možné obrúčky zväčšiť prípadne zmenšiť.

Balenie + certifikát:

Obrúčky sú dodávané v luxusnom darčekovom boxe s certifikátom kvality a štátnym puncom SR .

Záruka + servis:

Rozšírená záruka 5 rokov. V cene je zahrnutý doživotný bezplatný servis, ktorý zahŕňa 1 x ročne čistenie, leštenie + kontrolu pod zlatníckym mikroskopom.

 Je možné dodať vlastné zlato?

Áno na výrobu je možné použiť aj Vaše vlastné zlomkové zlato. Obrúčky však budeme vyrábať z našeho zlata, ktoré je kvalitnejšie s dobrými prímesami aby sme mohli garantovať 100% výsledok. Vaše zlato si následne prepracujeme aby sme z neho mohli znova vyrábať. 

 Ako dlho trvá výroba?

Svadobné obrúčky vyrábame na zákazku. Ku každému typu je uvededná dodacia doba, za ktorú ju vieme vyrobiť. Ak by ste ju potrebovali mať rýchlejšie, napíšte nám a uvidíme čo sa dá robiť. Ak to bude v našich silách veľmi radi Vám pomôžeme.