Svadobné obrúčky z Tanzanitov

Svadobné obrúčky z Tanzanitov - Ružové zlato

Po celom obvode zdobia tieto nádherné obrúčky drahokamy - Tanzanity - označované ako drahokamy 20. storočia. Výbrus Trilion je použitý ako symbol spojenia vôle, rozumu a citu a zároveň necháva farebne najviac vyniknúť tomuto obľúbenému drahokamu.
Farebné varianty
Dodacia doba:na objednávku do 14 dní
Kód produktu:4MP414RG_97
Určenie:Unisex
Hmotnosť:15 g
Šírka:cca 4,0mm
Materiál:Zlato AU 585/1000
Poznámka:Obrúčky Vám vyrobíme na mieru, do cca 20 pracovných dní.
Krajina pôvodu:Slovensko
Veľkosť
1 800,00 €
Pôvodná cena: 1 800,00 €
Ušetríte: 0,00 €

Je možné obrúčky upraviť?

Obrúčky je možné na požiadanie vyrobiť v 14K zlate, 18K zlate, striebre, alebo platine. Ak by ste mali záujem o úpravu obrúčok ako je šírka, hmotnosť, osadiť ju diamantami, alebo ju nejako inak prispôsobiť na mieru, neváhajte nás kontaktovať. 
Vzorku obrúčok si môžete pozrieť aj naživo v našom zlatníctve v Košiciach.

Gravírovanie:

Do vnútra obrúčok je možné vygravírovať dátum svadby, mená, prípadne iný text. Gravírovanie je zdarma.

Vyhotovenie:

Tieto obrúčky sú masívne a ručne robené. Nie sú duté ani inak odľahčované. Je to zárukou toho, že Vám obrúčky vydržia po celý život. Sú vhodné na každodenné nosenie. Sú vyrobené z najkvalitnejších dostupných zliatín a garantujeme prvotriednu kvalitu materiálu.

Úprava veľkostí obrúčok:

V budúcnosti je možné obrúčky zväčšiť prípadne zmenšiť.

Balenie + certifikát:

Obrúčky sú dodávané v luxusnom darčekovom boxe s certifikátom kvality a štátnym puncom SR .

Záruka + servis:

Rozšírená záruka 5 rokov. V cene je zahrnutý doživotný bezplatný servis, ktorý zahŕňa 1 x ročne čistenie, leštenie + kontrolu pod zlatníckym mikroskopom.

 Je možné dodať vlastné zlato?

Áno na výrobu je možné použiť aj Vaše vlastné zlomkové zlato. Obrúčky však budeme vyrábať z našeho zlata, ktoré je kvalitnejšie s dobrými prímesami aby sme mohli garantovať 100% výsledok. Vaše zlato si následne prepracujeme aby sme z neho mohli znova vyrábať. 

 Ako dlho trvá výroba?

Svadobné obrúčky vyrábame na zákazku. Ku každému typu je uvededná dodacia doba, za ktorú ju vieme vyrobiť. Ak by ste ju potrebovali mať rýchlejšie, napíšte nám a uvidíme čo sa dá robiť. Ak to bude v našich silách veľmi radi Vám pomôžeme.