Obrúčky z bieleho zlata

U nás nájdete širokú paletu svadobných obrúčok z bieleho zlata. Svadobné obrúčky z bieleho zlata ktoré majú lesklý, atný alebo kombinovaný povrch. Rovnako sú niektoré obohatené o pár kryštálikov jagavého zirkónu, ktorý dodá prsteňu eleganciu a nádych odnych trendov. Nadčasovosť bieleho zlata je skutočná, rovnako ako vaše svadobné prstene, ktoré budú symbolizovať vašu lásku a manželský sľub. 

  • Upraviť výber:
  • Kameň
  • Tvar
  • Kolekcia
  • Farba
  • Cena
  • Radenie
<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>

Svadobné obrúčky z bieleho zlata

            

Svadobné obrúčky z bieleho zlata Nie je zlato ako zlato. A v prípade bieleho zlata to platí minimálne dvakrát. Biele zlato a svadobné obrúčky sú populárnou záležitosťou súčasných dní. Je to moderný a nevtieravý variant šperkov, ktorý nekričí, je príjemný a zároveň si stále necháva krásu a pátos zlata.

Moderné, štýlové a príjemné. Takto by sme mohli charakterizovať obrúčky z bieleho zlata. Od svojho staršieho brata – žltého zlata sa líši len farbou. Vlastnosti ako tvrdosť a výborná schopnosť pracovania s týmto materiálom mu ostali. Biele zlato predstavuje zliatinu žltého zlata s inými ďalšími kovmi. Aby sa získala krásna žiarivá biela farba, do roztvaného zlata sa primiešavajú napríklad prímesi niklu, striebra či mangán alebo paládium. Podľa zvolenej prímesi tak svadobné obrúčky z bieleho zlata získajú nové vlastnosti. Napríklad zliatina zlata a niklu je výrazne tvrdšia. Takáto kombinácia je najvhodnejšia pre svadobné obrúčkyzásnubné prstene. Zliatina zlata a paládia je výrazne mäkšia, práve preto sa hodí na výrobu šperkov v kombinácií s drahými kameňmi. Veľmi vhodné je, ak vaše svadobné obrúčky z bieleho zlata nechá zlatník poródiovať. Zásnubné prstene či svadobné obrúčky tak získajú tenkú vrstvu rhódia, ktoré šperky ochráni pred poškodením a dodá im žiarivý lesk.

Svadobné obrúčky z bieleho zlata vám vyrazia dych už pri prvom pohľade svojou jednoduchou eleganciou, čistými líniami a sviežim, moderným dizajnom. Svadobné obrúčky z bieleho zlata sú výnimočným šperkom. Dokonale korešpondujú s vloženým kameňom, či už ide o briliant, zirkón alebo polodrahokam. Svadobné obrúčky z bieleho zlata sú pre menej znalých nerozoznateľné od strieborných či platinových šperkov. Biele zlato je však lesklejšie a žiarivejšie a na rozdiel od striebra vašim obrúčkam nehrozí, že po pár rokoch nosenia zašednú. Zlato totiž vyniká oveľa vyššou tvrdosťou a odolnosťou ako samotné striebro.

   

                                                                        Význam svadobných obrúčok

                                                      

Svadobné obrúčky z bieleho zlata Význam svadobných obrúčok je jednoduchý. Svadobné obrúčky sa menia pred oltárom ako znak čistej, hlbokej lásky, ktorá nekončí. Rovnako ako svadobné obrúčky. Schválne, našli ste niekedy začiatok či koniec svojho prsteňa?

Ide o symbol nekončiaceho univerza, alebo lásky, ktorá je všade prítomná. Je len potrebné dostatočne si ju uvedomiť a chytiť za pačesy. Aby náhodou nezmizla.

Nosenie svadobných obrúčok na ľavom prstenníku má dávnu tradíciu, ktorá siaha a do starobylého Egypta. Egypťania verili, že ľavým prstenníkom prechádza tepna lásky, ktorá končí priamo pri srdci. Takáto svadobná obrúčka mala túto tepnu a zároveň aj srdce vyživovať láskou a porozumením.

    

Rady a tipy

            

Ak stojíte pred touto náročnou situáciou, ktorou je výber svadobných obrúčok, v prvom rade vám držíme prsty. Nie je vždy jednoduché aby sa pár zhodol hneď na prvom páre svadobných obrúčok. Práve preto Svadobné obrúčky nájdete aj v zlatníctve v Košiciach a skutočne máte z čoho vyberať.

Každopádne, ak ste sa rozhodli pre svadobné obrúčky z bieleho zlata, spravili ste dobre. Výber vak nie je jednoduchý.  Čo by ste preto nemali pri výbere týchto prsteňov podceniť?

  

Vnútorný priemer prsteňa

      

Ide o veľkosť prsteňa. Ak ste muž, obvod prstenníka svojej milovanej ste museli poznať už pri výbere snubného prsteňa. Teraz túto informáciu môžete zúžitkovať ešte raz. Rovnako by ste mali poznať aj veľkosť vášho prstenníka. Svadobná obrúčka by mal byť pohodlná, mala by padnúť na prst ako uliata, nemala by nikde tlačiť a hladko prejsť cez hánky. Ak máte problém zistiť správnu veľkosť, napíšte nám a my vám zadarmo zašleme multisizer – merač obvodu prsta.

   

Šírka prsteňa

   

Šírka prsteňa je rovnako dôležitým atribútom pri správnej kúpe obrúčok. Tieto veľkosti, šírky a dĺžky však patria pre kúpu akéhokoľvek prsteňa, nie len pri obrúčkach. Šírka samotného prsteňa by nemala byť problémom, ide o to, akú máte samotnú predstavu o šírke obrúčky. Problém by však mohol nastať pri šírke spodnej šínky, ktorá vám môže znepríjemňovať život, ak prstenník ohnete dovnútra dlane. Môže vás nepríjemne omínať pri denných činnostiach, akými sú napríklad držanie dáždnika, alebo kvetov pre svoju milú.

                                                                        

                                                                        Svadobné obrúčky ako dar 

                                                                                    
Svadobné obrúčky z bieleho zlata Svadobné obrúčky sa ako dar na Vianoce či narodeniny veľmi nehodia, najmä ak nie sú od nevesty či samotného ženícha, ale od babky, mamky, svokry alebo uja z tretieho kolena.

Ak však takéto svadobné obrúčky dostanete, a náhodou s nimi nebudete spokojní, respektíve ich budete chcieť vylepšiť, vaše priania sú našimi rozkazmi a pre vašu spokojnosť preto spravíme čokoľvek.

    

V súčasnosti však nie je vôbec žiaden problém, nechať si vyrobiť svadobné obrúčky zo bieleho zlata podľa vlastného vkusu. Ak sa vám výber svadobných obrúčok nepozdáva, existuje obľúbená alternatíva, dať si vyrobiť svadobné obrúčky z bieleho zlata na mieru. Originálne, jedinečné, pôvabné obrúčky podľa vašich kritérií a preferencií budete mať len vy a nik iný. Existuje teda možnosť, alebo alternatíva ak chcete vašim budúcim svadobčanom pomôcť a zároveň ich potešiť. Môžete im povedať o takejto možnosti či darovať im voucher na výrobu svadobných obrúčok na mieru.

     

U nás nájdete po čom túžite

Už nech sa rozhodnete pre akékoľvek svadobné obrúčky, či už obrúčky zo žltého zlata alebo obrúčky z bieleho zlata, mali by ste však vsadiť na kvalitný materiál pre výrobu vašich svadobných obrúčok. Najdôležitejším aj tak stále ostáva cit, s akým obrúčku navlečiete na prstenník svojej milovanej/ svojmu milovanému. Svadobné obrúčky Košice vyrobené z bieleho zlata a zirkónov si zamilujete. Preto ak budete vyberať svadobné obrúčky riaďte sa určite srdcom.