Strieborné súpravy

Ples, alebo večera s priateľom vás už neprekvapí a krásna strieborná súprava šperkov len podčiarkne vašu prirodzenú krásu. Striebro je ušľachtilý kujný kov používaný človekom už od staroveku. V súčasnosti patrí v šperkárskom priemysle medzi najpoužívanejšie a medzi klientmi najobľúbenejšie kovy. Šperky vyrobené zo striebra sa neošúchajú, sú odolné, nekorodujú a po správnom ošetrení dokážu vždy zažiariť ako v 1.deň kúpi. Pre zvýšenie kvality povrchu sa natierajú tenkou vrstvou ródia. U nás si môžete vybrať z množstva fascinujúcich dizajnov, tvarov a farieb, súpravy dokonale zladené pre ušetrenie Vášho času.

  • Upraviť výber:
  • Kameň
  • Typ náušnice
  • Tvar
  • Pre koho
  • Farba
  • Cena
  • Radenie
<< < 1 2 3 4 5 6 7 > >>

Strieborné súpravy

Strieborné súpravy Strieborné šperky sú určite populárnymi záležitosťami, ktoré si zamiluje každá žena. Šperky zo striebra sú ľahké a svojim vzhľadom sa podobajú na šperky z bieleho zlata alebo z platiny. Okrem toho, že dobre vyzerajú, môžu byť ozdobené rôznymi kameňmi. Veľmi obľúbenými sú strieborné šperky ozdobené Swarovski kryštálmi. Ich výnimočný dizajn a ručná práca nášho zlatníka vás opantá. Rovnako výborné sú aj strieborné súpravy, ktorých centrálnym kameňom je polodrahokam. Tyrkys, malachit, záhneda alebo perleť. Vyberte si svoj polodrahokam, ktorý vás bude nie len skrášľovať, ale aj ochraňovať. Niektoré strieborné súpravy sú ozdobené zirkónmi. Rôznofarebné zirkóny, ktoré v mnohých prípadoch vyzerajú lepšie ako samotný diamant si obľúbite. Strieborné súpravy so zirkónmi sú vhodné na akékoľvek nosenie. Obľúbenými kúskami sú taktiež strieborné súpravy, ktorých centrálny kameň je polodrahokam, väčšinou opál. Tento stredový kameň je dookola ozdobený kryštálovo čírymi zirkónmi.

Strieborné súpravy majú niekoľko výhod. Jednou z nich je, že pri nákupe setu šperkov, spravíte väčšiu radosť sebe, alebo osobe, ktorej túto súpravu darujete. Súprava šperkov často obsahuje niekoľko druhov šperkov. Môžete si tak kúpiť set, ktorý bude obsahovať strieborné náušnicestrieborný prívesok. Takýto set je najrozšírenejší. Existujú však strieborné súpravy, v ktorých si nájdete strieborný náhrdelník, strieborný náramok a strieborné náušnice. V niektorých prípadoch môžete v súprave nájsť aj strieborný prsteň. Komplet takýchto šperkov využijete. O tom niet pochýb. Okrem toho, so setom doladených šperkov budete vyzerať luxusne. Predídete spoločenským faux- pas a budete sa cítiť neodolateľne krásne.

   

Šperky zo striebra Význam

Význam šperkom dávame my. Hlavné nositeľky, ktoré ich milujú  starajú sa o ne. Strieborné úpravy vám dodajú sebavedomie a krásu.

Ženy majú tendenciu prikladať každému darčeku svoj osobitý význam. Preto, najmä strieborné šperky, ktoré dostaneme, majú pre nás citový- emocionálny náboj. Ak niekoho blízkeho stratíme, pri pohľade na prsteň či prívesok pocítime jeho prítomnosť.

Rovnako to platí napríklad aj pri svadobných obrúčkach či zásnubnom prsteni. V sentimentálnej či ťažkej chvíli sa stačí pozrieť na zásnubný prsteň a obrúčku. Zrazu sa vám spomienky na tento deň preženú hlavou, pocítite novú energiu, ktorá vás posunie do ďalšieho života.

Práve vďaka takýmto spomienkam sú obľúbené strieborné súpravy. Tie najčastejšie obsahujú strieborný prívesokstrieborné náušnice.

  

Rady a tipy

Vybrať si tú správnu súpravu nemusí byť až taký problém pri tak širokom výbere, aký vám ponúka zlatníctvo Klenoty Hematit. V prvom rade si musíte vybrať, akú striebornú súpravu chcete. Polodrahokamy, zirkóny, Swarovski kryštály. Každý z týchto žiarivých kryštálov vás môže tešiť každý deň.

Pri výbere šperkov si však všímajte aj menšie detaily, ktoré si pri nákupe málo kto všíma. Treba podotknúť, že máloktoré súpravy, ktoré obsahujú prívesok a strieborné náušnice obsahuje aj retiazku. Preto je vhodné sa informovať či zakúpiť si striebornú retiazku spoločne so striebornou súpravou.

Ak strieborné súpravy obsahujú náušnice, určite si dajte pozor aj na ich zapínanie. To môže ovplyvniť vaše pohodlné, či naopak nepohodlné nosenie. Strieborné náušnice majú väčšinou zapínanie pomocou patentu. Ide o zapínanie náušníc zo zadnej strany náušnice zaklapnutím patentu. Takéto zapínanie je veľmi obľúbené a pohodlné pre mnohé ženy, ktoré rady nosia náušnice.

   

Strieborné súpravy ako dar

Strieborná súprava šperkov Ženy milujú šperky. Milujeme šperky, ktoré môžeme nosievať každý deň, či už do práce alebo na nákup, prechádzky alebo návštevy. Rovnako milujeme šperky, ktoré máme na špeciálne príležitosti. Na svadby, plesy, rôzne významné jubileá a podobne. Strieborné súpravy sú práve tými šperkmi, medzi ktorými si dokážete nájsť strieborné šperky na každodenné nosenie, či strieborné šperky na výnimočné udalosti.

Jediné čo potrebujete je poznať vkus ženy, ktorú chcete obdarovať. Strieborné súpravy majú najširšie využitie. Práve preto sú strieborné retiazky, strieborné prívesky či strieborné náušnice vhodné na nákup darčeka.

   

U nás nájdete po čom túžite

Zlatníctvo Košice – Klenoty Hematit vám ponúka skutočne rôznorodé strieborné súpravy, ktoré môžete nosiť kamkoľvek a kedykoľvek. Stačí si už len vybrať tú správnu. Je na vás, či si vyberiete: