Ručne pilovaná retiazka 6 mm

Ručne pilovaná retiazka 6 mm - Ružové zlato

Táto ručne pilovaná retiazka klasickej hrúbky je štandardom medzi zlatými retiazkami.Na jej bokoch sú vypilované rovné plochy, ktoré zabezpečujú že sa retiazka veľmi pekne leskne. Očká na retiazke sú ručne zvárané a preto je retiazka extrémne odolná voči roztrhnutiu. Retiazka je veľmi vyrobená na husto, preto je ťažšia ako retiazky podobnej šírky. Je vhodná aj na samostatné nosenie, ale aj v kombinácii s príveskom strednej veľkosti. Zapínanie je riešené formou karabíny.
Farebné varianty
Dodacia doba:na objednávku do 14 dní
Kód produktu:N500002081RG_40
Určenie:Unisex
Hmotnosť:cca 41,2 g
Šírka:približne 6 mmmm
Materiál:Zlato AU 585/1000
Krajina pôvodu:Slovensko
Veľkosť
3 200,00 €
Pôvodná cena: 3 200,00 €
Ušetríte: 0,00 €

Je možné retiazku upraviť?

Retiazku je možné na požiadanie vyrobiť v 14K zlate, 18K zlate, striebre, alebo platine.
Ak by ste mali záujem o úpravy retiazky ako je šírka, hmotnosť, osadiť ju diamantami, alebo ju nejako inak prispôsobiť na mieru, neváhajte nás kontaktovať. 
Retiazku si môžete pozrieť aj naživo v našom zlatníctve v Košiciach.

Vyhotovenie:

Táto retiazka je masívna a ručne robená. Nie je dutá ani inak odľahčovaná, čo je zárukou toho, že Vám retiazka vydrží po celý život

Balenie:

Retiazka je dodávaná v luxusnom darčekovom boxe s certifikátom kvality a štátnym puncom SR .

 Záruka + servis:

Rozšírená záruka 5 rokov. V cene je zahrnutý doživotný bezplatný servis, ktorý zahŕňa 1 x ročne čistenie, leštenie + kontrolu pod zlatníckym mikroskopom.

 Je možné dodať vlastné zlato?

Áno na výrobu je možné použiť aj Vaše vlastné zlomkové zlato. Retiazku však budeme vyrábať z našeho zlata, ktoré je kvalitnejšie s dobrými prímesami aby sme mohli garantovať 100% výsledok. Vaše zlato si následne prepracujeme aby sme z neho mohli znova vyrábať. 

 Ako dlho trvá výroba?

Retiazky vyrábame na zákazku. Ku každej retiazke je uvedená dodacia doba, za ktorú ju vieme vyrobiť. Ak by ste ju potrebovali mať rýchlejšie, napíšte nám a uvidíme čo sa dá robiť. Ak to bude v našich silách veľmi radi Vám pomôžeme.