Perlové prstene

Elegancia, štýl a luxus – v týchto slovách sa snúbi krása perál, ktorú ľudia obdivujú už od dávnych vekov. Každá žena sa nenarodí ako kráľovná, no napriek tomu sa ňou môže stať vďaka krásnym šperkom z perál. Zdôraznia ženskú krásu a sú nadčasové. Ku kolekcii náhrdelníka a náušnic Vám nesmie chýbať prsteň! Práve perla premení obyčajný prsteň na skvost hodný pravej dámy a jej nadpozemský lesk ohúri každého, kto ju zazrie. Nechajte sa aj vy zvábiť noblesou a staňte sa sama skvostom spoločnosti.

 • Upraviť výber:
 • Kov
 • Veľkosť prsteňa
 • Kameň
 • Farba
 • Cena
 • Radenie
<< < 1 2 > >>

Perlové prstene

   

Perlové prstene 

Každá žena,, by mala mať minimálne aspoň jeden perlový šperk. Nejde o prečačkané šperky, ktoré stále nové a nové módne trendy budú vytláčať do úzadia. Šperky z perál sa považujú za jemné, elegantné a nadčasové kúsky, ktoré boli obľúbené v 20. Rokoch minulého storočia, sú obľúbené aj v súčasnosti a obľúbené budú aj v budúcnosti.

Nenechajte si preto ujsť váš ručne vyrábaný perlový prsteň, ktorý oceníte kedykoľvek.

   

Význam

Perlové šperky sú celosvetovo uznávané a je po nich neustály dopyt. Hovorí sa, že perly sú jediným naozajstným pokladom, ktorý ostal ľudstvu z raja.

V našich zemepisných šírkach sa perly spájajú so slzami. Nikto však nevie, či sa hovorí o slzách šťastia alebo smútku. My však veríme, že ide o slzy radosti a šťastia. Pri výrobe takéhoto prsteňa myslíme v prvom rade na ľahký úsmev od ucha k uchu každej ženy, ktorá si môže navliecť na prstenník zlatý perlový prsteň.

Iné kultúry považujú šperky z perál za nositeľov šťastia, lásky, bohatstva, zdravia a plodnosti. Mnoho významných kráľovských rodín má vo svojich korunovačných šperkoch osadené aj pravé morské perly. Stačí sa pozrieť len na najstaršiu obdivovateľku perál, ktorou je Kráľovná Alžbeta II. Perlové šperky jej pridávajú na hodnosti, no stále zvýraznia jej krásny úsmev.

Každopádne, v našom zlatníctve Klenoty Hematit razí pravidlo, že šperky je potrebné milovať a nosiť, než sa na ne dívať v šperkovnici. Či sa už o perlách hovorí v dobrom alebo v zlom, garantujeme vám, že elegantnejšie a nadčasovejšie šperky, akými sú prstene z perál nenájdete.


   

Perlové prsteneRady a tipy

Zlatníctvo Košice Klenoty Hematit vám ponúka sortiment ručne vyrobených prsteňov. Môžete si tak vybrať akýkoľvek len sa vám zapáči.

Výhodou takýchto šperkov je, že perlové prstene sú robené na mieru precíznou, ručnou prácou. Žiadne stroje nenahradia detailnú ručnú prácu, ktorú si môžete dopriať na vlastné prsty.

Perlové prstene sú vyrobené z prvotriednych materiálov. V našej ponuke perlových prsteňov si tak môžete vybrať:

 • Perlové prstene z bieleho zlata
 • Perlové prstene zo žltého zlata
 • Perlové prstene zo striebra

Každý tento materiál je pre telo a samotné nosenie šperku veľmi pohodlný a kvalitný.

Pri kúpe prsteňa venujte svoju pozornosť najmä správnej veľkosti. Tá je nesmierne dôležitá pre správne a pohodlné nosenie prsteňa. So správnou veľkosťou sa vám nemôže stať, že váš prsteň stratíte, respektíve, že sa vám z prsta zošmykne a poškodí sa.

   


    

Perlové prstene ako dar

Prstene z perál Mnohí muži, ak chcú potešiť svoju milovanú ženu, či už manželku, milenku, priateľku, frajerku alebo matku premýšľajú nad kúpou šperku. Je to výborný prvý krok, pretože všetky ženy milujú šperky. Nie každá má síce rovnaký vkus na šperky, no do toho sa musíte trafiť už vy.

My vám však vieme ponúknuť originálne, ručne vyrábané perlové prstene, ktoré sa tešia svojej popularite. Šperky z perál sú výnimočnými a obľúbenými v každej sezóne. Módne trendy nepustia, perlové šperky sú jednoducho nadčasovými kúskami, ktoré sa z módy len tak jednoducho nevytratia. Ide o šperky , ktorých elegancia, krása a jedinečnosť stúpa stále viac a viac. Doprajte preto svojej blízkej milovanej nežnej polovičke takýto skvostný kúsok, ktorý môže využiť kedykoľvek a kamkoľvek.

   

Perlový prsteň ako dar sa hodí na rôzne situácie. Najvhodnejšie je prsteň kupovať ak dobre poznáte veľkosť prsta svojej blízkej osoby. Toto kritérium je veľmi dôležité pre dôležité pre dosiahnutie 100 % čírej radosti a šťastia.

Perlové prstene sú vhodné ako dar na narodeniny alebo jubileum, k štátniciam či promóciám, k maturite alebo stužkovej. Ak vám vaša manželka porodí dieťa určite jej nezabudnite poďakovať v podobe takéhoto perového prsteňa. Rovnako sa takéto šperky hodia ako dar k okrúhlemu výročiu svadby.

   

   

U nás nájdete po čom túžite

Ak túžite po elegantnom šperku, perlový prsteň je ten pravý šperk, ktorý sa vám nikdy nezunuje. Príjemné, jemné šperky s perlou sú vyrobené pre výnimočné dámy. Zatiaľ čo napríklad perlové náhrdelníky môžete nosiť len k elegantným kúskom odevu, zlatý prsteň s perlou vám bude robiť radosť hoc aj každý deň. Zlatníctvo Košice Klenoty Hematit vám ponúkajú ručne vyrábané, originálne a unikátne šperky:

   

 • Perlové prstene z bieleho zlata
 • Perlové prstene zo žltého zlata
 • Perlové prstene zo striebra