Perlové šperky

Perly podtrhnú prirodzenú krásu, dodajú luxus a nikdy nestratia nič zo svojej nadčasovej elegancie.. Sú tajomné a okúzľujúce a ich nosením prepožičiavajú tieto vlastnosti svojej majiteľke. Perly majú dušu, rozumejú ženám a prispôsobia sa všetkým Vašim prianiam. Či už si vyberiete pravé morské perly, alebo perly Swarovski, zapôsobíte svojou noblesou na doležitých pracovných stretnutiach, slávnostných udalostiach, ale aj na romantickej večeri. Kolekcia Vašich šperkov bude kompletná len s touto kráľovnou podmorského sveta.

 • Upraviť výber:
 • Kategória
 • Kov
 • Kameň
 • Typ náušnice
 • Tvar
 • Farba
 • Cena
 • Radenie
<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 > >>

Perlové šperky

perlové šperky Každá z nás určite v kútiku svojej duše túži po skvostných perlách. Šperky z perál sú žiadaným artiklom. Aj napriek tomu, že sa ich snažia z módnych trendov vytlačiť rôzne sezónne kúsky, perly sú jednoducho perly.

Šperky z perál zaváňajú luxusom, eleganciou a nenapodobiteľným štýlom. Našťastie ich prirodzenú krásu a cenu nedokážu nahradiť žiadne iné napodobeniny. Perlové šperky sú ženským vyjadrením ich krásy. Zo všetkých šperkov najlepšie vystihujú ženskú podstatu a krásu. Okrem toho, vedeli ste že perlové náhrdelníky nosia iba úspešné a žiadané ženy? Staňte sa jednou z nich. Výnimočnou dámou s vycibreným vkusom, ktorá pozná čo je kvalita a krása.

   

Význam

Nie všetky šperky sú v zásade len obyčajnými lesklými plôškami kovu. Šperky sú pre ľudí, ktorí milujú krásu, estetično, ktorí sa snažia odlíšiť od davu. Šperky, sú výbornými prvkami, ako spĺňať všetky tieto atribúty.

V minulosti sa nosievali šperky najmä pre to, aby bohatší alebo silnejší dávali svojim poddaným a menejcenným najavo svoje postavenie, veľkosť bohatstva či moc, ktorú mali.

perlové šperky V súčasnosti sa šperky berú ako prvok ženy či muža, ktorý má za úlohu osobu skrášľovať. Spraviť z nej chodiacu príjemnosť, ktorej sú všetky dôležité črty naplno vyzdvihnuté práve vhodne zvoleným šperkom.

Perlové šperky sú tu odjakživa. Šperky z perál sú staré ako ľudstvo samo. V konečnom dôsledku, najznámejšie  a najsilnejšie kráľovské rody mali tieto prírodné skvosty zahrnuté vo svojich korunovačných šperkoch.

U nás sa zvykne hovorievať, že perly nosia slzy. Doteraz sme však nevypátrali, či ide o slzy šťastia alebo slzy smútku. Naša šéfka preto spravila experiment a niekoľko dní po sebe nosievala svoj obľúbený náhrdelník z perál. Našťastie, padli len slzy od smiechu. V iných krajinách sa perly považujú za niečo božské, výnimočné a drahocenné. Sú symbolom šťastia, sily a dokonca v niektorých krajinách ich považujú za symbol plodnosti. Riečne perly, morské perly, Swarovski perly, všetky vám prinesú to čo potrebujete práve vy.

  

Rady a tipy

Výber šperkov z perál vôbec nie je náročný. Ak šperky kupujete pre seba, určite sa riaďte podľa toho, čo sa páči vám. Samozrejme dôležitý jej aj rozpočet. V každom prípade je vhodné ak sa rozhodnete aký druh materiálu by mal byť použitý pre vaše šperky. Natíska sa však ešte jedna nepríjemná otázka. Aké perly chcete mať v šperkoch obsiahnuté. Našťastie ich až tak veľa nie je. Morské perly sú síce drahšie, ale sú jedinečné. Riečne perly sú lacnejšou náhradou za morské a môžete si ich vybrať z niekoľkých farebných prevedení. Najobľúbenejšie sú perly v tahitskom štýle s čierno zelenkavými odleskami. Existujú našťastie aj Swarovski perly, ktoré síce nie sú vytiahnuté z perlorodky, no ich vzhľad a cena sú niekedy na nepoznanie od originálov.

  

Perlové šperky ako dar

šperky z perál Ak ste sa rozhodli pre kúpu perlových šperkov, spravili ste veľmi odvážny no obdivuhodný krok. Perlové šperky sú naozaj skvelým výberom, ako potešiť vašu blízku osobu.

Šperky z perál, či už ide o perlový náhrdelník, prstene alebo náramok z perál je výborná voľba, ktorá sa neodmieta. Samozrejme príjemne prekvapí, možno trošku zaskočí, ale výsledný efekt a radosť budú neopísateľné. Perly predsa nosia šťastie, prineste ho v podobe šperkov z perál aj vašej blízkej osobe.

U nás nájdete po čom túžite

    

Každá žena si zaslúži vlastné šperky z perál. Perly sú totiž jedinečným vyjadrením ženskej krásy a podstaty. Nepochybne patria medzi najobľúbenejšie dary, ktoré sa s radosťou nosia. Objavte krásu perál a vyberte si tie správne šperky z perál, ktoré vám ponúka zlatníctvo Klenoty Hematit.

   

 • Perlové náhrdelníky
 • Náramky z perál
 • Perlové náušnice zo zlata
 • Perlové prstene zo zlata
 • Strieborné šperky z perál