Náramky pre ženy

Prvá vec, ktorú si na Vás všimnú pri podávaní ruky. Náramky v lete nesmú chýbať na žiadnej ruke. Pestré a svieže, nadčasové a sofistikované, výber je len na Vás. Experimentujte a vyberajte z množstva materiálov, dizajnov, štýlov a farieb. Precízna ručná práca je zárukou kvality a ohromný výber farieb Vám umožní zladiť si náramok s Vaším oblečením. S každým šperkom sa budete cítiť mimoriadne a štýlovo. Skombinujte s náhrdelníkom a prsteňom a o nezabudnuteľný „look“ máte postarané.

  • Upraviť výber:
  • Kov
  • Kameň
  • Tvar
  • Farba
  • Cena
  • Radenie
<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>

Ozdobte svoje zápästie s trendy náramkami a oslňte svoje okolie. Tie zdokonalia aj tradičný vzhľad a dodajú mu eleganciu. Či idete do práce, na oslavu narodenín, párty alebo svadbu, nájdete tu širokú paletu originálnych dizajnov a vzorov, v ktorých si určite nájdete svoj obľúbený. Precízna ručná práca je zárukou kvality a ohromný výber farieb Vám umožní zladiť si náramok s Vaším oblečením. Bez ohľadu na to, aký štýl preferujete, v našej ponuke si určite nájdete kúsok, ktorý budete s hrdosťou a radosťou nosiť ďalšie roky. S každým šperkom sa budete cítiť mimoriadne a štýlovo. Skombinujte s žiarivým prsteňom a nechajte vyniknúť krásu Vašich rúk. Potešte seba alebo prekvapte svojich blízkych.

Vkusné strieborné, perlové a náramky s drahými kameňmi na špeciálne príležitosti alebo romantickú večeru, cenovo dostupné náramky z polodrahokamov, ktoré popri krásnemu dizajnu pomôžu aj Vášmu zdraviu, nakoľko sa im pripisujú liečivé účinky. Nesmieme zabudnúť ani na módne Kaballah náramky, ktoré Vás ochránia pre „uhrančivými“ pohľadmi a negatívnou energiou a energetické náramky, tiež s blahodarnými liečivými účinkami na telo. Tak sa pustite do prezerania a nájdite si šperk svojich snov.