Náhrdelníky z polodrahokamov

Náhrdelníky skrášlia každý dekolt. Náhrdelníky z polodrahokamov sú nielen módnym doplnkom, ale prisudzujú sa im aj liečivé účinky. Tzv. liečivé kamene majú nezastupiteľnú úlohu v histórii ľudstva. Pre povzbudenie zdravia alebo na ochranu pred negatívnou energiou ich používali takmer všetky kultúry. Pútajú pozornosť svojou jedinečnou farbou a špecifickými účinkami na zdravie. Sú vhodné pre ženy, ktoré uprednostňujú prírodný materiál. Pri vhodnom výbere kameňa Vám šperk pritiahne do života prosperitu, šťastie a pokojnú myseľ. Takýto náhrdelník je ideálny ako ochranný amulet.

 • Upraviť výber:
 • Kov
 • Kameň
 • Tvar
 • Pre koho
 • Kolekcia
 • Farba kovu
 • Farba
 • Cena
 • Radenie
<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 > >>

Náhrdelníky z polodrahokamov

    

polodrahokamové náhrdelníky Často sa stáva, že túžite po šperku, ktorý by ladil s vaším oblečením? Jednoduchým a skvostným nápadom môžu byť náhrdelníky z polodrahokamov. Príjemné a pôvabné šperky, ktoré sú vyrobené precíznou ručnou prácou. Stačí si už len vybrať váš obľúbený polodrahokam, ktorý bude pozitívne kooperovať s vašou povahou a najmä s vaším oblečením.

Polodrahokamy sú totiž známe vďaka svojej silnej pozitívnej energii, ktorú vysielajú a zaobaľujú telo, myseľ a dušu svojmu nositeľovi. Ochraňujú ho od nepríjemností a negatívnych energií, ktoré môžu na jeho osobnosť zaútočiť kedykoľvek. Náhrdelník z polodrahokamov sa tak stane vaším osobným strážcom a kamarátom do dažďa.

    

Význam

Možno sa budete čudovať, no náhrdelníky z polodrahokamov majú svoj význam. Samotné náhrdelníky sa nosievali už v dávnej minulosti. Reprezentovali najmä príslušníkov vysokej sociálnej vrstvy. Tie dávali najavo ich spoločenský status, významnosť a taktiež boli symbolom bohatstva, ktorým disponovali.

Náhrdelníky z polodrahokamu majú však úplne iný význam. Sú určené pre všetky ženy. Ak si kúpite náhrdelník z tyrkysu môže sa vám v živote začať viac dariť. Tyrkys je polodrahokam, ktorý robí svojich nositeľov šťastných. Ak si vyberiete náhrdelník, ktorý je vytvorený z malachitu, získate nevídanú silu. Aj napriek tomu, že všetky polodrahokamy majú od seba odlišné vlastnosti, spájajú ich však niektoré účinky, ktoré sú pre polodrahokamy špecifické.

   

náhrdelníky z polodrahokamov Polodrahokamy ako také sa snažia navodiť v človeku harmonizovať ducha, telo i myseľ. Ide o rovnováhu medzi týmito troma úrovňami, ktoré bez seba nedokážu existovať. Ich kooperácia zapríčiní harmonický život, na ktorý sa zrazu budete pozerať iným pohľadom.

Každopádne nosenie takéhoto náhrdelníka môže mať pozitívne účinky na vaše fyzické, psychické aj duševné zdravie. Viac o konkrétnych polodrahokamoch si môžete prečítať aj na našom blogu, kde sa dozviete o konkrétnych vlastnostiach každého minerálu.

 

     

Rady a tipy

Náhrdelníky z polodrahokamov  sú skutočne obľúbeným tovarom, ktorý obľubujú najmä staršie ženy. Ide o šperky, ktoré sú vyrobené z liečivých minerálov. Tie sú však len minimálne opracované buď do tvaru guľôčky alebo do sekaných kúskov. Náhrdelníky z polodrahokamu si teda môžete vybrať vo viacerých motívoch s rôznym zapínaním. Môžete si tak vybrať z:

   

  • Náhrdelníky z polodrahokamov so strieborným zapínaním

Náhrdelníky z polodrahokamov s bižutérnym zapínaním

Náhrdelníky z polodrahokamov bez zapínania

   

Obľúbenými tipmi náhrdelníkov z polodrahokamu sú takzvané golieriky, ktoré sú vytvorené z viacerých tvarov minerálu. V súčasnosti sú akékoľvek golieriky obľúbeným šperkom. Tieto sú vytvorené z polodrahokamov v tvare guľôčky. V strede náhrdelníka sa nachádzajú rôzne zaujímavé motívy, ktoré vytvárajú takzvaný golierik. Takéto náhrdelníky z polodrahokamov vyzerajú veľmi vkusne na vrchu bielej košele či blúzky alebo na obyčajnom čiernom alebo bielom tričku – záleží od farby polodrahokamu, s účkovým výstrihom.

    

Náhrdelník z polodrahokamu ako dar

Náhrdelníky z polodrahokamov Náhrdelník z polodrahokamov môže byť príjemným darom. Najmä ak osoba, ktorú chcete obdarovať miluje krásu prírodných minerálov. Takýto darček môže potešiť, k sa trafíte do vkusu. Ako to dosiahnuť? Stačí, ak si budete poriadne všímať detaily, oblečenie a šperky aké nosí osoba, ktorú chcete obdarovať. Nie je to nič náročné, je to síce trošku beh na dlhú trať, ale vy to zvládnete.

No šperky miluje každá žena, takže s takýmto náhrdelníkom budete mať minimálne 50 % úspech. Ak trafíte farbu a správny polodrahokam, máte vyhraté. Nič nepoteší ženu – milovníčku prírodu a polodrahokamov ako náhrdelník vytvorený z týchto skvostov.

Náhrdelník z polodrahokamov sa dá nosievať skutočne k čomukoľvek. Ide o ručnú, precíznu prácu, ktorej krásou sa môžete odievať každý deň. Do práce, na prechádzky alebo aj na spoločenské udalosti akými sú narodeniny, oslavy, promócie. Decentné náhrdelníky z polodrahokamov si nájdu miesto vo vašom šatníku.

   

U nás nájdete po čom túžite

U nás skutočne nájdete po čom vaše srdce piští. Stačí si už len vybrať. Môže sa vám však táto situácia javiť ako logická hádanka, či problém, ktorý nemá riešenie.

Náhrdelníky z polodrahokamov sú precízne, ručne vyrábané šperky, ktoré sú vytvorené z mnohých polodrahokamov. Jedinečné guľôčky rôznych veľkostí či dokonale sekané polodrahokamy, ktorých jedinečný tvar, veľkosť a farba vás omámia svojou krásou. Vyberte si z množstva zaujímavých tvarov, ktoré vám ponúkajú náhrdelníky z polodrahokamov.

Zlatníctvo v Košiciach vám ponúka široký sortiment náhrdelníkov, ktoré si skutočne zamilujete. Náhrdelníky z polodrahokamov sú  ručne vyrábané šperky, ktoré vám zaručia krásu, pohodu a pokoj. Vyberte si z množstva polodrahokamov svoj výnimočný a obľúbený náhrdelník, ktorý vás bude chrániť a skrášľovať vaše, kde sa pohnete.