Virguľa s mosadznou rúčkou 24 cm/3 mm

Virguľa s mosadznou rúčkou 24 cm/3 mm - Golden

Ak sa práve pozeráte na tie dve tyče, ktoré majú tvár písmena L a neviete na čo slúžia, po zistení budete určite milo prekvapený. Virguľa je predmet, ktorý poznali už naši predkovia. Ide o veštecké ukazovadlá, ktoré vám dokážu odpovedať na akúkoľvek otázku, dokonca aj tú nevyslovenú. Stačí, ak si niečo len pomyslíte. Ak držíte virguľu správne, ich pohyb by vám mal odpovedať na otázku. Tieto mosadzné tyče vám pomôžu v diagnostikovaní chorôb vášho tela. Dodajú vám energiu, ktorá chýba vášmu životu.
Dodacia doba:na objednávku do 14 dní
Kód produktu:AU00H0302AU
Určenie:Unisex
Krajina pôvodu:Slovensko
15,00 €
Pôvodná cena: 15,00 €
Ušetríte: 0,00 €

Virguľa a jej použitie 

Druhy virgúľ

Jednou z najspoľahlivejších virgúľ je práve virguľa z drôtu, z mosadze, medi alebo železa. Druhov je viacero, no mosadzná virguľa v tvare písmena V je najbežnejšia a najpoužívanejšia najmä čo sa týka meditácie, liečenia či získavania energie a nových poznatkov. Virguľa v tvare V má ostrejšie špice, aby sa zvýšila citlivosť a pohyblivosť. Drží sa medzi ukazovákom a palcom, prípadne medzi prostredníkom a palcom. Virguľu môžete držať v horizontálnej polohe a tak lepšie cítiť jej reakcie a energie.

Diagnostika

Prostredníctvom virgule sa dajú diagnostikovať i choroby tela, či už z aury človeka samotného, alebo z jeho podoby, napríklad nakreslenej postavičky alebo fotografie. Možná je i diagnostika nervového systému u diagnostikovanej osoby za pomoci celej fotografie tela, prípadne kresby siluety človeka. Skúste to. Sústreďte sa na obkresľovanie orgánov vlastného tela. Možno sa vám podarí diagnostika vášho zdravotného stavu. Prejdite si virguľou okolo celého tela a budete prekvapení, ako vie reagovať a koľko energie vám a vášmu telu vie dopriať.

Veštenie

Pri používaní virgule sa máte zahĺbiť do seba a položiť si otázku. Či ju už vyslovíte, alebo necháte nevyslovenú vo vašej hlave, Odpovede dostanete v pohybe virgule, ktorý môžete interpretovať buď kladne (áno), alebo záporne (nie). Možno si položíte otázku, ako sa dá pomocou kyvadla alebo virgule odpovedať na otázku. Odpoveď je jednoduchá: aj myšlienky oscilujú. Virguľa je vhodná aj pre začiatočníkov. Dokáže určiť i geopatogénne zóny. Tento jav sa vraj zjednodušene dá vysvetliť tak, že v zemi sú určité trhliny, alebo riečištia bývalých riek, ktoré narúšajú magnetické pole. Možno tak zistíte, že spíte, alebo sedíte v zlých energiách, ktoré vám prinášajú únavu a napätie. Skúste i inak, zaujímavo a pomerne netradične využiť svoj voľný čas. Spoznajte svoje doteraz nepoznané danosti…


.