Sviečka predkovia Sloveni s keltskou špirálou

Sviečka predkovia Sloveni s keltskou špirálou - červený

Táto sviečka bola vytvorená za účelom obnovenia a posilnenie slovenskej národnej podstaty a slovanskej vzájomnosti.
Dodacia doba:na objednávku do 14 dní
Kód produktu:AU00H0008RD
Určenie:Unisex
Hmotnosť:650
Výška:200mm
Šírka:70mm
Krajina pôvodu:Slovensko
18,50 €
Pôvodná cena: 18,50 €
Ušetríte: 0,00 €

Afirmácia:

Prekovia Sloveni

Žiadam Vás Predkovia Sloveni, ktorí ste našou rodovou líniou a ktorým Boh zveril toto územie na Zemi na ktorom žijeme o udržanie národnej podstaty, kultúry, jazyka, duchovného putá a slovanskej vzájomnosti, ktoré bolo utkané už pri zrode Slovanstva ktorá pozostáva z viery, rodiny a národa. Žiadam moje Vyššie Ja, aby som žil v úzkom spojení s prírodou, mal úctu k prírode, žil v súlade s prírodnými zákonitosťami, neničil, ale ochraňoval a žil v harmónií a jednote sám so sebou, so Zemou, Slnkom a celým Vesmírom. Žijem v súlade s vedomím a vierou z ktorej vyplýva duchovný náboj potrebný na udržanie súladu medzi ľuďmi a inými bytosťami, človekom a prírodou a odovzdávam duchovnú silu k dosiahnutiu duchovnej slobody násmu národu a celému svetu. Ďakujem Vám za ochranu Matka Sláva, ktorá si dušou slovanstva, bytostná sila, bytosť ochraňujúca a posilňujúca všetkých Slovenov a Tebe láskavá bytosť Tatrana, ktorá si bytostnou Tatier na našom území.

Tieto majstrovské sviečky  boli  vyrábane so zámerom sprostredkovať  intenzívny kontakt s duchovnými majstrami  tu na zemi. Slúžia v prospech ľudí  najmä na nabíjané energioe k určitému majstrovi tak, že pri zapálení sa aktivujú jeho účinky.  Pri týchto ručne vyrábaných sviečkach bol použitý palmový vosk, farbivá a 100 % prírodné éterické oleje. Palmový vosk je čisto prírodný produkt  bez chemických prísad. Výnimočnou vlastnosťou palmového vosku  je jeho kryštalizácia počas procesu tuhnutia sviečky. Každá sviečka je svojou inou kryštalizáciou a energiou originálna a nenapodobiteľná.

V každej sviečke je použitá keltská špirála vyrobená z medi, ktorá ešte viac zintenzívni veľmi silnú energiu majstrovskej sviečky.

Každú sviečku by sme mali pri prvom zapálení  nechať horieť 3 hodiny, pri ďalšom zapálení  je to na ľubovoľnom čase horenia.  Počas horenia archanjelských sviečok pracujeme aj s energiami archanjelov, ktoré boli programovaním vložene do sviečok a oni  nám veľmi ochotne pomôžu riešiť  náš problém ak ich o to požiadame. Pod každú sviečku je vhodné dať podložku kvôli možnému vytečeniu vosku.

Archanjelské sviečky sú vhodné  na čistenie priestorov v byte, kancelárií alebo dome od všetkej negatívnej energie a energetických pút, na uzdravovanie, liečenie a harmonizáciu našich čakier.

Keď sviečka vyhorí môžeme keltskú špirálu očistiť od vosku a použiť na nabíjanie energiou a na liečenie. Bližšie informácie o keltskej špirále nájdete na webovej stránke.

Rozmery sviečky sú 70 x 200 mm s hmotnosťou 650g.

  

Ako s nami archanjelské sviečky komunikujú?

1. Z plameňa vychádza dym - sila archanjela ničí a páli staré nánosy aj z inkarnačných životov. Všetok hnev a bolesti tento dym očisťuje a ničí

2. Iskrenie plameňa - ide o znamenie, že niekto vo vašej blízkosti sa úmorne bráni sviečke vykonávať svoju prácu

3. Mihotanie plameňa - sviečka vyzýva k silnejšej spolupráci a boji s negativizmom a negatívnymi energiami

4. Praskanie plameňa - boli odstránené energie, ktoré bránia láske 

5. Dutina v sviečke - ide o symbol toho, že archanjelské sily liečia vaše skryté a hlboké rany

6. Intenzita plameňa (vysoký/nízky) - hovorí o intenzite práce