Keltská špirála 11 závitová

Keltská špirála 11 závitová - Copper

Tento liečivý predmet je veľmi zaujímavý a využíva sa najmä na dobíjanie energie, ktorá v tele chýba. Keltská špirála je veľmi starý no účinný liečivý predmet, ktorý dokáže zázraky. Najmä, ak je vyrobený energeticky silným a vyrovnaným človekom či liečiteľom. Na svoje okolie táto keltská špirála účinkuje veľmi pozitívnymi a upokojujúcimi účinkami. Dokáže doplniť chýbajúcu životnú energiu, prikladaním na určité miesta na tele dochádza k regenerácií vnútorných orgánov. Energiu z nich môžete prijímať aj inak, napríklad prostredníctvom nápojov. Stačí, ak položíte hrnček na pravotočivú špirálu. Zharmonizujte svoje telo aj dušu a získajte nový pohľad na život či doterajšiu situáciu. Tvar drôtu v špirále je guľatý.
Dodacia doba:na objednávku do 14 dní
Kód produktu:AU00H0202CU
Určenie:Unisex
Výška:60mm
Šírka:2,2mm
Krajina pôvodu:Slovensko
7,00 €
Pôvodná cena: 7,00 €
Ušetríte: 0,00 €

 Návod na používanie keltskej špirály.

Je tvarový žiarič vyrobený z medi , ktorý generuje bioenergiu staticky a vyžaruje ju v axiálnom tvare. Liečebný účinok je ešte zosilnený prikladaním priamo na postihnuté miesta. K liečeniu s úspechom používame vodu aktivovanú touto špirálou.  Energia zo špirály vyžaruje podľa veľkosti  špirály až do 20 metov.

Použitie:  - liečenie zdravotných problémov, odobratie zápalu, bolesti chrbta alebo hlavy                                 a regenerácia chorých a poškodených  orgánov.

                  - vybitie a nabitie energiou v polodrahokamoch a rôznych predmetoch

                  - odobratie negatívnej a dodanie pozitívnej energie

                  - roztočenie a harmonizácia čakier

                  - meditácia celková harmonizácia a ukľudnenie

                  - nabíjanie nápojov liečivou energiou 

 

Pravotočivá stred špirály smeruje doprava, ktorá dodáva energiu (z pohľadu liečiteľa, alebo človeka ktorý pozerá na pacienta alebo špirál sa zdá že je ľavotočivá) - predmetom a polodrahokamom dodáva pozitívnu energiu (50 minút) a ľuďom uzdravenie, dodanie pozitívnej energie, dobytie čakier (25 minút). Na dobíjanie energie v miestnosti  sa môže používať tak dlho ako potrebujeme, energiu vyžaruje do väčšej vzdialenosti.

Keltská špirála pravotočivá              

 Ak chceme získať liečivú vodu, položíme sklenený pohár s vodou na keltskú špirálu otočenú na pravotočivú (min. 25 min), pohár musí byť zo skla, ktoré sa skladá z kremíka, ktorý prenáša informácie a energiu, nie z plastu.

Keltská špirala na vodu

Ľavotočivá stred špirály smeruje doľava , ktorá energiu odoberá ( z pohľadu liečiteľa, alebo človeka ktorý pozerá na pacienta sa zdá že je pravotočivá)  - predmetom a polodrahokamom odoberá zlú a zlomenú energiu  (40 minút)a ľuďom zápaly, bolesti a iné choroby, čistenie čakier (15 minút).

Je to veľmi dôležité ako je špirála otočená, preto pri používaní dávajte veľký pozor, aby ste si neublížili a taktiež dodržujte čas použitia.

 

 Keltská špirála ľavotočivá

Čo je pravotočivé a čo je ľavotočivé?

 

Čo je ĽAVOTOČIVÉ, to berie energiu a je to pre človeka smrtonosné.

Čo je PRAVOTOČIVÉ, to nám energiu dodáva a je to životodarné.

 

ROTÁCIA

 

Tu je jasne nakreslené, ktorý smer je ktorý (obr.č.1). Pravotočivý smer je podľa hodinových ručičiek, ľavotočivý je v protismere hodinových ručičiek.

Smer rotácie špirály určíme, podľa toho ktorým smerom ide stred špirály (obr.č.2 červená šípka).                                                                                                            . Pozrite sa kam smeruje koniec špirály (obr.č.2 červená šípka) a podľa toho určíme smer rotácie (zelená šípka na obrázku). Špirála sa točí podľa toho, jak do nej fúkneme.    

 

 

Obr.č.1                                                                 

                                                                                               

 Keltská špirála

Obr.č.2

Keltské špiraly