Hodinky

Len málo vecí dokáže povedať o človeku viac, ako hodinky. Ich charakter, vzhľad a štýl poskytne ostatným možnosť nahliadnuť do Vašej osobnosti bez toho, aby sa vôbec niečo opýtali. To je dôvod, prečo je nákup hodiniek tak osobné a dôležité rozhodnutie. Hodinky sú tiež dôležitým módnym doplnkom a dokážu štýlovo doplniť Váš vzhľad. Či už hľadáte klasické hodinky na každodenné nosenie, elegantné, vreckové, športové, alebo luxusné s chronografom, v našej ponuke si určite vyberiete. Nechajte elegantne vyniknúť svoje zápästie, alebo si skrášlite Váš domov nástennými hodinami. Kvalita, z ktorej sa budete radovať ešte dlhé roky.

Hodinky Prim

  • Upraviť výber:
  • Farba remienka
  • Tvar
  • Typ strojčeka
  • Typ hodiniek
  • Pre koho
  • Farba
  • Cena
  • Radenie
<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>15-najuzasnejsich-svadobnych-fotografii
4-rady-ako-poziadat-o-rukusvadobne-torty-ovladli-internet10-najvacsich-drahokamov-sveta

 


   

Hodinky

muž s hodinkami Nestíhate, nemáte pojem o čase mobilný telefón vypnutý a hodinky na ruke chýbajú. Kto vlastní hodinky, je pánom svojho času. Timemanagement je v dnešnej uponáhľanej dobe veľmi dôležitý a k jeho správnemu a efektívnemu riadeniu potrebujete kvalitné hodinky, ktoré o vás v konečnom dôsledku povedia viac, ako by ste chceli.

 

Význam

Hodinky pre nás smrteľníkov nemajú žiaden silný význam či symbol. Niekoho dokonca tykanie hodiniek desí a preto pred klasickými uprednostňuje digitálne, či už budík alebo hodinky na ruku. Hodinky však od pradávna usmerňovali ľudí. Za predchodcov dnešných klasických hodiniek by sme mohli menovať napríklad najznámejší Stonehenge, ktorý sa používal od doby kamennej až bronzovej. Sú to najstaršie slnečné hodiny, ktoré sa zachovali. Áno, ďalšími predchodcami sú slnečné hodiny, ktoré už však boli umiestnené na stenu. Ich tieň ukazoval čas, ktorým sa riadili ľudia. Takéto hodiny sa nachádzali väčšinou na veľkých budovách, ktoré slúžili pre ľudí, ako napríklad úrady.

V súčasnosti však náramkové hodinky či vreckové hodinky nahradili mobilné telefóny, smartfóny či tablety. Avšak, málo kto si uvedomuje, že kvalitnými náramkovými hodinami, dokážeme spraviť dobrý dojem najmä na pracovných pohovoroch či stretnutiach. Náramkové hodinky využívajú najmä tí, ktorí sú časovo vyťažený a svoj čas si potrebujú správne zadeliť a využiť.

Nemusíte byť úspešným biznismenom, manažérom, naftovým magnátom( aj keď vám to z celého srdca prajeme), ale prostredníctvom dobrých a kvalitných hodiniek, svojmu okoliu dáte najavo, aký je pre vás čas dôležitý.


Rady a tipy

Náramkové hodinky Ak chcete skrášliť svoje zápästie krásnymi, kvalitnými hodinkami, ste na správnom mieste. Spoločnosť Klenoty Hematit, vám ponúka širokú škálu hodiniek, pre rôzne typy osobností rôznych vekových kategórií. Okrem skrášlenia svojho zápästia, a svojej osoby, ktorej dáte vážnosť a dôveryhodnosť, si z našej ponuky hodiniek môžete vybrať taktiež nástenné hodiny do akejkoľvek izby vášho bytu alebo domu.

Ak sa rozhodujete pre nákup hodiniek je potrebné si ujednotiť vašu predstavu, aký typ hodiniek hľadáte, po akom túžite. Estetická funkcia je jedna stránka, ktorá vás môže ohúriť už na prvý pohľad. Dôležitým faktorom ostáva vaše rozhodnutie, či hľadáte hodinky automaticky naťahovacie alebo ručne naťahovacie. S chronografom alebo bez. S koženým náramkom alebo kovovým náramkom. Pri výbere si rovnako dajte pozor na materiál, z ktorého sú hodinky vyrobené a či neobsahujú alergénnu látku.

V súčasnosti sa hodinári pasujú s popularitou náramkových hodiniek. Preto často spolupracujú s dizajnérmi, ktorí zvyšujú nie len estetickú atraktivitu vašich hodiniek, ale aj ich funkčnú stránku. Obľúbeným prvkom u hodiniek je tak zvaný chronograf.

Hodinky s chronografom boli aj na mesiaci, prečo by ste si ich nemohli zaobstarať aj vy? Ak nemáte pojem o dni či dátume, hodinky s chronografom sú vynikajúcou voľbou pre vás. Zobrazujú dátum, čas, deň, ba dokonca aj stotiny. Treba byť však obozretný, aby bol tento chronograf digitálny a ukazoval aktuálne údaje o danom dni.

 

Hodinky ako dar

Hodinky patria neodmysliteľne k cennému a vhodnému vreckové hodinky pre pánovdaru. Je úplne jedno, koľko má obdarovaná osoba rokov, alebo koľko má za sebou odpracovaných skúseností. Hodinky sú vzácnosť, ktorou nič nepokazíte. Z osobnej skúsenosti môžeme povedať, že hodinky sú vhodné aj pre deti školského veku. Naučia sa zodpovednosti a presnosti, ktorá je výsadou kráľov.

Dôležité ako pri všetkých šperkoch ostáva, aby ste dobre poznali vkus osoby, ktorej sa chystáte hodinky kúpiť. Môžete svoju dilemu tak rozložiť medzi širokú škálu hodiniek, ktoré nájdete v našej ponuke. Hodinky s veľkým alebo malým ciferníkom, s kovovým alebo koženým remienkom, hodinky na ruku alebo hodinky vreckové. Nástenné hodiny sa dokonca hodia na osvieženie bytu.

Správneho gentlemana súčasnosti potešíte kvalitnými vreckovými hodinkami, ktoré taktiež nájdete v našej ponuke. Sú nadčasové, jedinečné, originálne a pán s takýmito hodinkami zaujme nie jednu ženu či svoje okolie. Vreckové hodinky sú skvostom medzi hodinkami. Sú vyrábané z kvalitných materiálov. Ich povrch je často zdobený jemným ornamentom, alebo logom hodinára. Niektoré vreckové hodinky kúpite aj s retiazkou a sponou na ich pripnutie, čím predídete ich strate.


detské hodinky

         

            

Spoločnosť Klenoty Hematit vám taktiež ponúka taktiež aj detské hodinky. Pre dievčatá aj chlapcov. Ak vaše dieťa nastupuje tento rok do školy, využite túto skvelú príležitosť a darujte svojmu dieťaťu hodinky. Okrem zodpovednosti voči nim, sa naučí rozoznávať čas a naučí sa presnosti, ako výborný spôsob pre pozitívne návyky pre jeho budúcnosť.

Bez ohľadu na vek, či profesiu, hodinky poteší za každých okolností a sú vhodné na akúkoľvek príležitosť, ktorá sa vám v živote vyskytne. Vianoce, výročia, životné jubileá, svadobný dar, Valentín, maturita či promócie. Hodinkami nikoho neurazíte ba naopak, výberom len potešíte a spravíte svojho blízkeho šťastnejším.

 


U nás nájdete, po čom túžite

Či už túžite po hodinkách vy alebo po nich túži vaša blízka osoba, u nás jednoznačne nájdete to, po čom vaše srdce piští. Ako sme už spomínali, hodinkami nikdy nič nepokazíte, v žiadne situácií. Buďte všade načas aj vďaka spoločnosti Klenoty Hematit, ktoré vám ponúkajú široký výber rôznorodých hodiniek, ktoré vášmu zápästiu padnú ako uliate.

  

U nás nájdete:

Hodinky Prim