Archanjelska sviečka Rafael s keltskou špirálou

Archanjelska sviečka Rafael s keltskou špirálou - zelený

Archanjelské sviečky reprezentujú a zastupujú energie archanjelov tu na zemi. Nie sú to obyčajné sviečky, ktoré si položíte v miestnosti ako dekoráciu, na ktorú bude padať prach. Ide o sviečky nabité silnou energiou, ktoré prinášajú do života niekoľko krásnych prekvapení. Archanjelské sviečky nájdete v rôznych farbách. Každá farba znázorňuje iného archanjela a reprezentuje jeho silu. Konkrétne táto sviečka reprezentuje silu archanjela Rafaela. Archanjel Rafael sa často spája s Božou liečivou silou. Nakoľko Boh lieči prostredníctvom sily a energie archanjela Rafaela. Po zapálení archanjelskej sviečky Rafael vám pomôže vyliečiť telo, dušu a myseľ od útrap a problémov, ktoré vás zožierajú. Zapálená archanjelská sviečka Rafael vám pomôže získať lepšie komunikačné schopnosti. Pomôže vyliečiť vaše neduhy a neduhy vašich zvierat. Táto archanjelská sviečka však lieči prostredníctvom lásky, ktorú pociťujete k sebe samému. Pokiaľ je táto láska slabá, Archanjel Rafael vám pomôže nadobudnúť poriadnu dávku lásky k sebe samému. Pomôže vám taktiež odstrániť každodenný stres a strach, očistí a zjednotí vaše čakry pričom vám pootvorí videnie tretieho oka.
Dodacia doba:na objednávku do 14 dní
Kód produktu:AU00H0002GR
Určenie:Unisex
Hmotnosť:650
Farba kovu:Meď
Krajina pôvodu:Slovensko
18,50 €
Pôvodná cena: 18,50 €
Ušetríte: 0,00 €

   

Tieto archanjelské sviečky  boli  vyrábane so zámerom sprostredkovať  intenzívny kontakt s archanjelmi  tu na zemi. Slúžia v prospech ľudí  najmä na nabíjané energioe k určitému archanjelovi, alebo anjelovi tak, že pri zapálení sa aktivujú jeho účinky.  Pri týchto ručne vyrábaných sviečkach bol použitý palmový vosk, farbivá a 100 % prírodné éterické oleje. Palmový vosk je čisto prírodný produkt  bez chemických prísad. Výnimočnou vlastnosťou palmového vosku  je jeho kryštalizácia počas procesu tuhnutia sviečky. Každá sviečka je svojou inou kryštalizáciou a energiou originálna a nenapodobiteľná.

V každej sviečke je použitá keltská špirála vyrobená z medi, ktorá ešte viac zintenzívni veľmi silnú energiu archanjelskej sviečky. Sviečky sú celofarebné.

Archanjelské sviečkyKaždú sviečku by sme mali pri prvom zapálení  nechať horieť 3 hodiny, pri ďalšom zapálení  je to na ľubovoľnom čase horenia.  Počas horenia archanjelských sviečok pracujeme aj s energiami archanjelov, ktoré boli programovaním vložene do sviečok a oni  nám veľmi ochotne pomôžu riešiť  náš problém ak ich o to požiadame. Pod každú sviečku je vhodné dať podložku kvôli možnému vytečeniu vosku.

Archanjelské sviečky sú vhodné  na čistenie priestorov v byte, kancelárií alebo dome od všetkej negatívnej energie a energetických pút, na uzdravovanie, liečenie a harmonizáciu našich čakier.

Keď sviečka vyhorí môžeme keltskú špirálu očistiť od vosku a použiť na nabíjanie energiou a na liečenie. Bližšie informácie o keltskej špirále nájdete na webovej stránke.

Rozmery sviečky sú 70 x 200 mm s hmotnosťou 650g.

  

Ako s nami archanjelské sviečky komunikujú?

1. Z plameňa vychádza dym - sila archanjela ničí a páli staré nánosy aj z inkarnačných životov. Všetok hnev a bolesti tento dym očisťuje a ničí

2. Iskrenie plameňa - ide o znamenie, že niekto vo vašej blízkosti sa úmorne bráni sviečke vykonávať svoju prácu

3. Mihotanie plameňa - sviečka vyzýva k silnejšej spolupráci a boji s negativizmom a negatívnymi energiami

4. Praskanie plameňa - boli odstránené energie, ktoré bránia láske 

5. Dutina v sviečke - ide o symbol toho, že archanjelské sily liečia vaše skryté a hlboké rany

6. Intenzita plameňa (vysoký/nízky) - hovorí o intenzite práce 


.