Archanjelska sviečka Gabriel, 14,5x6,5 cm ihlan

Archanjelska sviečka Gabriel, 14,5x6,5 cm ihlan - White

Archanjelské sviečky reprezentujú a zastupujú energie archanjelov tu na zemi. Nie sú to obyčajné sviečky, ktoré si položíte v miestnosti ako dekoráciu, na ktorú bude padať prach. Ide o sviečky nabité silnou energiou, ktoré prinášajú do života niekoľko krásnych prekvapení. Archanjelské sviečky nájdete v rôznych farbách. Každá farba znázorňuje iného archanjela a reprezentuje jeho silu. Táto sviečka reprezentuje silu archanjela Gabriela. Archanjel Gabriel symbolizuje bielu farbu a je často znázorňuje silu samotného Boha. Po zapálení archanjelskej sviečky Gabriel získate nádej, pevnejšiu vieru, odpustenie a znovuzrodenie alebo vzkriesenie. Archanjelská sviečka Gabriel pomáha pri počatí, tehotenstve a pri výchove dieťaťa pričom nám pomáha liečiť naše vnútorné dieťa. Zapálená sviečka Gabriel nám ukáže vyššiu úroveň vedomia a vráti nás na správnu cestu naspäť ku svetlu. So sviečkou Gabriel porozumiete súvislostiam a pochopíte snom, mentálnym obrazom a víziám. Získate prepojenie s Božou silou. Spoznáte plán vášho života, naplníte ho šťastím, radosťou a tvorivosťou. Archanjel Gabriel vám pomôže stanoviť si nové životné ciele, ktoré budete pomaly prekonávať. V prítomnosti tohto archanjela nebude mať po vašom boku depresia, smútok, beznádej či hnev žiadnu šancu.
Dodacia doba:Ihneď k odberu
Kód produktu:AU00H0163W
Určenie:Unisex
Hmotnosť:140
Výška:145mm
Šírka:65mm
Materiál:Palmový vosk
Farba kovu:Striebro 925 paládium biele
Krajina pôvodu:Slovensko
5,50 €
Pôvodná cena: 5,50 €
Ušetríte: 0,00 €

Tieto archanjelské sviečky  boli  vyrábane so zámerom sprostredkovať  intenzívny kontakt s archanjelmi  tu na zemi. Slúžia v prospech ľudí  najmä na nabíjané energioe k určitému archanjelovi, alebo anjelovi tak, že pri zapálení sa aktivujú jeho účinky.  Pri týchto ručne vyrábaných sviečkach bol použitý palmový vosk, farbivá a 100 % prírodné éterické oleje. Palmový vosk je čisto prírodný produkt  bez chemických prísad. Výnimočnou vlastnosťou palmového vosku  je jeho kryštalizácia počas procesu tuhnutia sviečky. Každá sviečka je svojou inou kryštalizáciou a energiou originálna a nenapodobiteľná.

Sviečky sú celofarebné.

Počas horenia archanjelských sviečok pracujeme aj s energiami archanjelov, ktoré boli programovaním vložene do sviečok a oni  nám veľmi ochotne pomôžu riešiť  náš problém ak ich o to požiadame. Pod každú sviečku je vhodné dať podložku kvôli možnému vytečeniu vosku.

Archanjelské sviečky sú vhodné  na čistenie priestorov v byte, kancelárií alebo dome od všetkej negatívnej energie a energetických pút, na uzdravovanie, liečenie a harmonizáciu našich čakier.

Ako s nami archanjelské sviečky komunikujú?

1. Z plameňa vychádza dym - sila archanjela ničí a páli staré nánosy aj z inkarnačných životov. Všetok hnev a bolesti tento dym očisťuje a ničí

2. Iskrenie plameňa - ide o znamenie, že niekto vo vašej blízkosti sa úmorne bráni sviečke vykonávať svoju prácu

3. Mihotanie plameňa - sviečka vyzýva k silnejšej spolupráci a boji s negativizmom a negatívnymi energiami

4. Praskanie plameňa - boli odstránené energie, ktoré bránia láske 

5. Dutina v sviečke - ide o symbol toho, že archanjelské sily liečia vaše skryté a hlboké rany

6. Intenzita plameňa (vysoký/nízky) - hovorí o intenzite práce