Archanjelska sviečka Michael, 14,5x6,5 cm ihlan

Archanjelska sviečka Michael, 14,5x6,5 cm ihlan - zafírovo modrý

Siedma čakra sa nachádza na temene hlavy. Charakterizuje ju viacero farieb, no predovšetkým je to fialová alebo kryštálovo číra. Môže mať však podobu viacerých farieb. Prisudzuje sa mu božsky čistý minerál krištáľ. Čakrová sviečka korunná vám pomôže pri budovaní a realizácií Absolútna. Z tejto úrovne sme sa zrodili a odtiaľ opäť odídeme z hmotného sveta. To, že sa nám energia začína aktivovať v tejto čakre obvykle spoznáte tak, že začínate mať záujem o duchovnú sebarealizáciu. Božské svetlo čakrovej sviečky vám pomôže pri čerpaní Božskej múdrosti a odovzdaní sa vyššiemu princípu. Ručne vyrábané čakrové sviečky majú svoje čaro. Výnimočná energia, ktorá bola vložená do sviečok pri ich výrobe vám otvorí vašu myseľ.
Dodacia doba:na objednávku do 14 dní
Kód produktu:AU00H0161SP
Určenie:Unisex
Hmotnosť:140
Výška:145mm
Šírka:65mm
Materiál:Palmový vosk
Krajina pôvodu:Slovensko
5,50 €
Pôvodná cena: 5,50 €
Ušetríte: 0,00 €

Tieto archanjelské sviečky  boli  vyrábane so zámerom sprostredkovať  intenzívny kontakt s archanjelmi  tu na zemi. Slúžia v prospech ľudí  najmä na nabíjané energioe k určitému archanjelovi, alebo anjelovi tak, že pri zapálení sa aktivujú jeho účinky.  Pri týchto ručne vyrábaných sviečkach bol použitý palmový vosk, farbivá a 100 % prírodné éterické oleje. Palmový vosk je čisto prírodný produkt  bez chemických prísad. Výnimočnou vlastnosťou palmového vosku  je jeho kryštalizácia počas procesu tuhnutia sviečky. Každá sviečka je svojou inou kryštalizáciou a energiou originálna a nenapodobiteľná.

Sviečky sú celofarebné.

Počas horenia archanjelských sviečok pracujeme aj s energiami archanjelov, ktoré boli programovaním vložene do sviečok a oni  nám veľmi ochotne pomôžu riešiť  náš problém ak ich o to požiadame. Pod každú sviečku je vhodné dať podložku kvôli možnému vytečeniu vosku.

Archanjelské sviečky sú vhodné  na čistenie priestorov v byte, kancelárií alebo dome od všetkej negatívnej energie a energetických pút, na uzdravovanie, liečenie a harmonizáciu našich čakier.

Ako s nami archanjelské sviečky komunikujú?

1. Z plameňa vychádza dym - sila archanjela ničí a páli staré nánosy aj z inkarnačných životov. Všetok hnev a bolesti tento dym očisťuje a ničí

2. Iskrenie plameňa - ide o znamenie, že niekto vo vašej blízkosti sa úmorne bráni sviečke vykonávať svoju prácu

3. Mihotanie plameňa - sviečka vyzýva k silnejšej spolupráci a boji s negativizmom a negatívnymi energiami

4. Praskanie plameňa - boli odstránené energie, ktoré bránia láske 

5. Dutina v sviečke - ide o symbol toho, že archanjelské sily liečia vaše skryté a hlboké rany

6. Intenzita plameňa (vysoký/nízky) - hovorí o intenzite práce