Archanjelska sviečka Michael, 10,7x6,2 cm valec

Archanjelska sviečka Michael, 10,7x6,2 cm valec - zafírovo modrý

Archanjelské sviečky reprezentujú a zastupujú energie archanjelov tu na zemi. Nie sú to obyčajné sviečky, ktoré si položíte v miestnosti ako dekoráciu, na ktorú bude padať prach. Ide o sviečky nabité silnou energiou, ktoré prinášajú do života niekoľko krásnych prekvapení. Archanjelské sviečky nájdete v rôznych farbách. Každá farba znázorňuje iného archanjela a reprezentuje jeho silu. Táto sviečka reprezentuje silu archanjela Michaela. Archanjel Michael sa často spája s podobizňou Boha. Nakoľko Boh lieči prostredníctvom sily a energie archanjela Michaela. Po zapálení archanjelskej sviečky Michael môžete pociťovať ochranu pred negatívnou energiou, zbavenie sa strachu a obáv, ktorá z vás odpadnú ako kameň. Získate potrebnú odvahu, sebavedomie a rozvahu. sila archanjela Michaela vás navedie na správnu cestu či smer, ktorým sa máte vo svojom živote vydať. Zapálaená archanjelská sviečka vám pomôže preťať všetky energie, ktoré vás vyčerpávajú, získate novú blahodarnú energiu a získate schopnosť pretransformovat nežiadúce energie vo váš prospech. Sviečka je vyrábaná ručne.
Dodacia doba:na objednávku do 14 dní
Kód produktu:AU00H0151SP
Určenie:Unisex
Hmotnosť:270
Výška:107mm
Šírka:62mm
Materiál:Palmový vosk
Farba kovu:Neuvedené
Krajina pôvodu:Slovensko
7,00 €
Pôvodná cena: 7,00 €
Ušetríte: 0,00 €

Tieto archanjelské sviečky  boli  vyrábane so zámerom sprostredkovať  intenzívny kontakt s archanjelmi  tu na zemi. Slúžia v prospech ľudí  najmä na nabíjané energioe k určitému archanjelovi, alebo anjelovi tak, že pri zapálení sa aktivujú jeho účinky.  Pri týchto ručne vyrábaných sviečkach bol použitý palmový vosk, farbivá a 100 % prírodné éterické oleje. Palmový vosk je čisto prírodný produkt  bez chemických prísad. Výnimočnou vlastnosťou palmového vosku  je jeho kryštalizácia počas procesu tuhnutia sviečky. Každá sviečka je svojou inou kryštalizáciou a energiou originálna a nenapodobiteľná.

Sviečky sú celofarebné.

Počas horenia archanjelských sviečok pracujeme aj s energiami archanjelov, ktoré boli programovaním vložene do sviečok a oni  nám veľmi ochotne pomôžu riešiť  náš problém ak ich o to požiadame. Pod každú sviečku je vhodné dať podložku kvôli možnému vytečeniu vosku.

Archanjelské sviečky sú vhodné  na čistenie priestorov v byte, kancelárií alebo dome od všetkej negatívnej energie a energetických pút, na uzdravovanie, liečenie a harmonizáciu našich čakier.

Ako s nami archanjelské sviečky komunikujú?

1. Z plameňa vychádza dym - sila archanjela ničí a páli staré nánosy aj z inkarnačných životov. Všetok hnev a bolesti tento dym očisťuje a ničí

2. Iskrenie plameňa - ide o znamenie, že niekto vo vašej blízkosti sa úmorne bráni sviečke vykonávať svoju prácu

3. Mihotanie plameňa - sviečka vyzýva k silnejšej spolupráci a boji s negativizmom a negatívnymi energiami

4. Praskanie plameňa - boli odstránené energie, ktoré bránia láske 

5. Dutina v sviečke - ide o symbol toho, že archanjelské sily liečia vaše skryté a hlboké rany

6. Intenzita plameňa (vysoký/nízky) - hovorí o intenzite práce