08.02
2020

Svadobné fotografie -spomienky zajtrajška

Sim. Šoóšová, 26.04.2016 v sekcii Životný štýl 


Svadobné obrúčky a svadobné fotografie

Bez svadobného fotografa si nevieme žiadnu správnu veselicu ani len predstaviť. Vždy zachytí ten správny moment, keď pijeme alebo prežúvame svadobnú tortu. V súčasnosti sa kreativite medze nekladú a preto mať originálne a unikátne svadobné fotografie, na ktoré sa budete zasnene dívať.

Fotograf Peter Adams- Shown približne pred dvoma mesiacmi začal vytvárať zaujímavé svadobné fotografie. Pri pohľade na ne si ako prvé všimnete svadobné obrúčky alebo snubný prsteň. Ak fotografii obetujete aj druhý pohľad, zistíte že v ich odraze sa ukrýva šťastný mladomanželský pár. Peter Adams pre magazín Boredpanda prezradil, že tento projekt chce posunúť na úroveň mydlových bublín, v ktorých nájdete odraz usmiatej nevesty a šťastného ženícha.

  Svadobné obrúčky a svadobné fotografie

Svadobné obrúčky na svadobných fotografiách

Svadobné obrúčky a svadobné fotografie

Svadobné obrúčky a fotografie

Svadobné obrúčky a svadobné fotografie

   

Čo poviete na takýto nápad? Páčilo by sa vám vlastniť zaujímavé svadobné fotografie, alebo ste za klasiku? Tento príspevok sme našli na bordepanda.com. Ak vás zaujal, inšpiroval alebo potešil pošlite ho ďalej svojim známym aby ste ich mohli potešiť, zaujať či inšpirovať.

zdroj:boredpanda.com