08.02
2020

Okolo vašej krásy sa bude točiť celý vesmír

Sim. Šoóšová, 16.06.2016 v sekcii Životný štýl 

   

Náhrdelník z polodrahokamov ako slnečná sústava

   

Je to tak. Aj tá najskromnejšia žena určite v kútiku svojej duše túži, aby sa svet točil len okolo nej. Nie je to vždy jednoduché, najmä pre veľkú konkurenciu takýchto žien. No vy sa vďaka polodrahokamom a originálnemu náhrdelníku môžete stať stredom celého vesmíru.

   
Polodrahokamy sa často spájajú s nie veľmi atraktívnymi šperkmi, ktoré sú väčšinou natiahnuté na koženej šnúrke. Avšak polodrahokamy sú liečivé kamienky, ktoré si zaslúžia ľahký dizajn a kvalitný kov. Pár nadšencov vesmíru a vedy vytvorilo dizajn takéhoto náhrdelníka, ktorý znázorňuje slnečnú sústavu. Strieborný náhrdelník má v sebe obsiahnuté slnko, mesiac všetky planéty slnečnej sústavy vrátane vylúčeného Pluta. Medzi Marsom a Jupiterom nájdete aj pás asteroidov, ktorý okolo planét zľahka prelietava. Planétky sú vyrobené práve z liečivých polodrahokamov. Napríklad Zem je vytvorená zo Sodalitu, Jupiter z Achátu a Venuša z červeného Jaspisu.

Náhrdelník je teda venovaný nie len obdivovateľkám tajuplného vesmíru, ale taktiež milovníčkam prirodzenej krásy a liečivých účinkov polodrahokamov.  S takýmto náhrdelníkom sa bude okolo vás točiť celá slnečná sústava vrátane slnka či mesiaca.


Náhrdelník z polodrahokamov ako slnečná sústava


Tento príspevok sme našli na bordepanda.com. Ak vás zaujal, inšpiroval alebo potešil pošlite ho ďalej svojim známym aby ste ich mohli potešiť, zaujať či inšpirovať.

Zdroj: bordepanda.com


Šperky z polodrahokamov

        

     

Mohlo by sa vám páčiť: 

Svadobné fotografie- fotografie zajtrajška 

Tajné svety ukryté v šperkoch 

Šperky inšpirované morom 

Krása živých šperkov