08.02
2020

Netradičná žiadosť o ruku vám vyčarí na tvári úsmev

Sim. Šoóšová, 21.12.2016 v sekcii Životný štýl 

 Netradičná žiadosť o ruku vám vyčarí na tvári úsmev

Ak sa chcete inšpirovať zaujímavými nápadmi, určite by ste mali hľadať na webe. Takýchto rôznych príkladov, ako originálne požiadať svoju drahú polovičku o ruku nájdete na webe habadej. Ako inšpirácia, Vám určite dobre poslúži aj toto milé video, ktoré sa stalo príjemným spestrením všedných dní. A čo je dôležité, ľudia ho milujú.

Mladý, už šťastne zasnúbený pár miluje akékoľvek videohry. Medzi ich obľúbenú videohru však patrí legendárny Super Mário. Kreatívny frajer využil túto slabosť svojej priateľky a do hry vložil legendárnu vetu, ktorou je žiada o jej ruku. Nápis „will you merry me“ bol umiestnený pred koncom levelu. Najprv sa však zdalo, že v zápale tejto hry si dievčina nápis ani nevšimla. No ako si tak známy, fúzatý panáčik hopkal za svojou princeznou do cieľa, dievčina nemohla uveriť tomu, čo sa jej kocky v 8-bitovom prevedení pýtajú. Ani na sekundu mladá hráčka nezaváhala, no najprv dohrala hru a potom mu odpovedala áno.

Ako si vy predstavujete dokonalé zasnúbenie?

 

Tento príspevok sme našli na stránkach slovakwoman.sk. Ak vás zaujal, inšpiroval alebo potešil určite ho pošlite ďalej svojim známym, aby ste ich potešili, zaujali či inšpirovali.


zdroj: slovakwoman.sk

                      

              

Mohlo by sa vám páčiť: 

Drevené svadobné obrúčky zo zlata 

10 najväčších drahokamov na svete 

Láska z čias puzzle 

Svadobné fotografie- fotografie zajtrajška