08.02
2020

Majte zásnubný prsteň ako slávna modelka

Sim. Šoóšová, 21.07.2016 v sekcii Životný štýl 

  zásnubné prstene na mieru

 

Známa supermodelka Miranda Kerr v posledných dňoch pociťuje to isté. A čo je však dôležitejšie, jej partner  to cíti rovnako. Osudová láska spojila túto krásnu ženu a zakladateľa mobilnej aplikácie Snapchat Evana Spiegel . Všetko bolo super, kým ich láska nezačala rásť a prekvitať. Evan pred nedávnom totiž požiadal Mirandu o ruku a vyberaný vkus milionára vás prekvapí.

Zásnubné prstene sú šperkom, ktorý žena má nosiť počas celého svojho života. Hovorí sa však, že zásnubný prsteň by mal stáť toľko, ako 6 mesačných platov muža. V prípade zakladateľa Snapchatu to nebol žiaden problém a preto sa trafil skutočne do čierneho. Veľký briliant na útlej ruke modelky doslova žiari. Miranda tento skvostný zásnubný prsteň okamžite otrčila svetu cez sociálne siete. Fotku ozvláštnila filtrom „ vezmi si ma“, ktorá sa nachádza v aplikácií Snapchat.  

Ak by ste chceli tú svoju milovanú polovičku potešiť podobným kúskom, zásnubné prstene vyrobíme podľa vašich predstáv na mieru. Poznáte lepší dôkaz lásky ako je zásnubný prsteň na mieru?

Ostáva nám len šťastnému páru popriať množstvo lásky a minimálne toľko potomkov koľko má karátov samotný diamant.

zásnubné prstene na mieru

Ak vás článok zaujal, inšpiroval alebo potešil pošlite ho ďalej svojim známym aby ste ich mohli potešiť, zaujať či inšpirovať.

Zdroj:instagram.com/mirandakerr


        

  

Mohlo by sa vám páčiť: 

Svadobné fotografie- fotografie zajtrajška 

Tajné svety ukryté v šperkoch 

Šperky inšpirované morom 

Krása živých šperkov