Súpravy pre ženy

Ples, alebo večera s priateľom vás už neprekvapí a krásna súprava šperkov len podčiarkne vašu prirodzenú krásu. Nebojte sa experimentov a upustite uzdu vašej fantázii. Tieto precízne vyrobené súpravy sú zárukou originality a materiály použité na ich výrobu zaručujú neprehliadnuteľnú kvalitu. Pri výrobe sme kládli dôraz na kombinácie farieb a tvarov, ktoré spolu dokonale ladia. Súprava šperkov vám zaručí dokonalý komfort, ochráni pred spoločenským faux pas, ale aj ušetrí čas pri výbere vhodných kombinácií. Výber je len na vás a Klenoty Hematit vám ponúkajú dokonalé pole výberu a širokú paletu štýlov. Ste krásna a so správnym šperkom budete ešte krajšia.

  • Upraviť výber:
  • Kov
  • Kameň
  • Tvar
  • Farba
  • Cena
  • Radenie
<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>

Súprava pozostáva z kombinácie prívesku a náušníc, alebo náhrdelníka a náramku. Pri výrobe sme dávali dôraz na kombinácie farieb a tvarov, ktoré spolu dokonale ladia. Šperky sú vyrobené ručne. Táto precízna práca je zárukou originality a materiály použité na výrobu zaručujú neprehliadnuteľnú kvalitu. Šperky je vhodné kupovať v kompletnej sústave, pretože set pôsobí luxusnejšie a šperky sú zladené.

Takýto výber vám zaručí dokonalý komfort, ochráni pred spoločenským faux pas, ale aj ušetrí čas pri výbere vhodných kombinácií. Dizajnéri sa pri práci naozaj vyžívali a preto vám môžeme ponúknuť širokú paletu v rôznych vyhotoveniach a farbách. Nie je jedno, akú farbu si vyberiete, keďže každý ma jednu obľúbenú, ale je úplne jedno, ktorý šperk vás zaujme, lebo s každým sa budete cítiť výnimočne a štýlovo. Ples, alebo večera s priateľom vás už neprekvapí a krásny šperk len podčiarkne vašu prirodzenú krásu. Dámu, ktorá si vie vybrať šperk, si vyberie aj skutočný muž. Prečo je to tak? Preto, lebo takáto žena dáva všetkým najavo, že pozná seba samú a vie čo jej pristane. Okrem toho si povedzme pravdu, ženy chcú byť krásne a muži milujú krásne ženy. Nebojte sa experimentov a upustite uzdu vašej fantázie. Výber je len na vás a Klenoty Hematit vám ponúkajú dokonalé pole výberu a širokú paletu štýlov. Ste krásna, ale so správnym šperkom môžete byť ešte krajšia.