Náhrdelníky Swarovski

Ťažko nájdete lepší darček pre ženu ako náhrdelník. Strieborné náhrdelníky zo skvostných kryštálov Swarovski okúzlia každú dámu. Tieto kryštály sú jedinečné a známe po celom svete. Pochádzajú z dielne Swarovski, majú dokonalý odraz svetla, ktorý získavajú vďaka svojmu, pre túto značku špecifickému brusu. Lámu svetlo na dúhové spektrum, čím sa líšia od kameňov bežných, ktoré svetlo iba odrážajú bez dúhového spektra. Swarovski náhrdelníky doplnia každý „look“ a pomôžu Vám vyzerať skvele či už na pracovnom stretnutí, alebo večernej schôdzke. Budete neodolateľná v každej situácii.

  • Upraviť výber:
  • Kov
  • Tvar
  • Pre koho
  • Farba
  • Cena
  • Radenie

Swarovski náhrdelníky

   

Náhrdelníky swarovski Niet krajšieho šperku akým je náhrdelník. Výborne sedí na tom správnom, očarujúcom mieste, vyzdvihuje krásu a dokonalosť, dodáva pocit ženskosti a neodolateľnosti každej žene.

Klenoty Hematit vám preto ponúkajú precíznu, ručnú prácu – strieborné náhrdelníky, v ktorých sú osadené Swarovski kryštály. Swarovski náhrdelníky sú skvostom samým o sebe a patria na nádherné miesto na ženskom tele, na ktorom vyzdvihnú všetky prednosti. Takéto náhrdelníky zo striebra sú vhodné najmä na veľké spoločenské akcie, ktorých sa chcete tento rok zúčastniť. Zvýraznite krásu svojej tváre, krásu krku a krásu vášho dekoltu unikátnym strieborným, ručne vyrábaným Swarovski náhrdelníkom.

Spoločnosť Swarovski je svojimi kryštálmi a šperkmi globálne známa. Ich žiarivý lesk, ktorý sa môže vyrovnať samotnému lesku diamantu je zapríčinený jedinečným výbrusom, ktoré kryštály majú. Daniel Swarovski založil firmu na brúsenie skla a kryštálov koncom 19. Storočia. Jeho prácu ocenili najmä svetoznámy módny návrhári, ktorí so spoločnosťou Swarovski spolupracujú dodnes.

Najvýznamnejšou spolupráca, ktorá vznikla so spoločnosťou Swarovski bola s módnym domom Dior. Priekopníkom módy, krásy a trendov sa podarilo vytvoriť nový odtieň kryštálov. Získal názov Aurora borealis, ktorý je označený skratkou AB a je inšpirovaný slnkom pretkanou letnou oblohou.

   

Význam

Swarovski náhrdelníky nemajú žiaden špecifický význam. Pre nás, ako pre tvorcov tohto skvostu majú hlboký význam, pretože práve takýmito unikátnymi šperkmi chceme robiť naše zákazníčky šťastnejšie a spokojnejšie.

V minulosti však tí, ktorí nosievali náhrdelníky, vyjadrovali svoj spoločenský status. Takýmto šperkom tak nepriamo poukazovali na svoje bohatstvo, na moc a autoritu, ktorú majú voči svojím poddaným. Výrazné náhrdelníky nosievali v minulosti najmä panovníci alebo vysoký cirkevní hodnostári. Nesmieme zabúdať na dámy vyššieho pôvodu, ktoré svoje okázalé róby premieňali vďaka šperkom na chodiace klenoty.

V súčasnosti majú podobné náhrdelníky ako panovníci v minulosti len niektoré povolania. Napríklad v súdnej sieni má takýto šperk sudca, univerzitné honorability sú tiež rozlišované vďaka náhrdelníkom, ktoré nosia spolu s jedinečným odevom na špeciálne príležitosti.

Swarovski náhrdelníky môžu mať pre ženu hlbší význam. Ide najmä o emocionálny význam, ktorý súvisí s osobou, ktorá šperk daruje. Každopádne, takéto šperky by nemali ostávať smutné v hlbinách vašej šperkovnice. Výnimočne sa budete cítiť, a to doslova ako princezná, ak si takýto šperk akým je Swarovski náhrdelník dáte na ples, svadbu a podobnú spoločenskú udalosť.

 


 

Rady a tipy

Ak sa rozhodnete kúpiť si takýto Swarovski náhrdelník, garantujeme vám, že si nebudete vedieť vybrať. Ide o unikátne šperky, ktoré sú vyrábané precíznou ručnou prácou. V prípade, ak si ho vezmete na ples môžeme vás uistiť, že nenájdete mnoho žien, ktoré budú mať práve takýto náhrdelník na sebe.

Swarovski náhrdelníky predstavujú výnimočné šperky, ktoré si zaslúžia nosiť najmä výnimočné ženy. V prípade ak ste si takýto náhrdelník kúpili alebo dostali a potrebujete ho trošku rozhýčkať, aby bol opäť nádherné žiarivý, prineste ho k nám. Radi vám ho vyčistíme tak, ako si to tento švárny náhrdelník so Swarovski kryštálmi zaslúži.

   

Swarovski náhrdelníky ako dar

Swarovski náhrdelníky Nájsť správny darček, ktorý by potešil ženu, nie je až také náročné, ako si mnohí myslia. Stačí ak poznáte jej vkus, trošku šatník a voilá, darček je na svete.

Ručne vyrábané Swarovski náhrdelníky sú ideálnym darom pre ženy, ktorá oslavuje životné jubileum, dokončila vysokú či strednú školu. Swarovski náhrdelník tiež predstavuje hodnotný a veľmi cenný dar. Je to kvôli precíznej ručnej práci nášho zlatníka a šperkára, ktorí nielen že navrhli dizajn týchto šperkov, ale taktiež im vdýchli život, darovali krásu a samozrejme aj šťastie, ktoré zaleje obdarovanú osôbku. Strieborné náhrdelníky sú okrášlené o jedinečné a celosvetovo známe Swarovski kryštály. Potešte takýmto skvostným, elegantným a nadčasovým darom svoju blízku osobu, ktorá sa určite od dojatia a šťastia neubráni slzám.

U nás nájdete po čom túžite

Strieborný náhrdelník so Swarovski kryštálmi je šperk šperkov. Zlatníctvo Košice Klenoty Hematit vám ponúka ručne vyrábané, originálne a jedinečné kúsky, ktoré sú unikátnymi skvostami široko ďaleko. Swarovski náhrdelníky predstavujú výnimočné strieborné šperky, ktoré v šperkovnici nenecháte len tak ležať. V našej ponuke preto nájdete:

  

  • Ručne vyrábané strieborné Swarovski náhrdelníky
  • Swarovski náhrdelníky na koži
  • Swarovski náhrdelníky